Skocz do zawartości
News
Maliniax

Jaki rozrusznik joskin siroko czy Alima

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Maliniax    1

Mam zamiar składać wniosek w najbliższym naborze prow na rozrzutnik obornika, wacham sie nad joskinem a alimą ,chodzi oczywiscie o jedno osiowe podwozia.Czekam na wasze podpowiedzi chce poznac plusy i minusy tych maszyn.

Wiadomość z agroFakt.pl

mietek23    0

Nie kupuj Alimy, po pierwszym myciu zeszła farba z adaptera i podłogi, serwis działa długo i opieszale, mają tyle roboty. W moim rozrzutniku źle wyważyli układ jezdny, przy próżnym mały nacisk na ciągnik. 9 ton dorosła osoba podnosi za dyszel jedną ręką, a serwis uważa, że jest wszystko w porządku. Wzięli do naprawy i trzymali trzy miesiące i nic nie zrobili. Ludzie nie kupujcie tego. Popełniłem wielki błąd i teraz tego żałuje. Zmarnowane ok. 80 tyś.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rumci
      Witam poszukuje opinii użytkowników rozrzutników alima bis. wady zalety i czy wartę są swojej ceny
    • Przez Laver
      Witam, posiadam rozrzutnik za dwoma pionowymi wałkami, wymieniłem część noży na wałkach i pojawiły się dość spore wibracje, trzęsie skrzynią od napędu tych wałków. Testowałem to na pusto, nie wiem jak będzie się zachowywać w pracy. Jest sens to wyważać i czy da radę to zrobić bez demontażu wałków?
    • Przez lolq1660
      Siema wszystkim najprawdopodobniej siadła mi skrzynia w tytanie , i mam takie pytanie: starszy rozwoził obornik bez tej zasuwy w środku i czy przez to mogą nie uznać gwarancji(była zdjęta do kukurydzy a do obornika już nie zakładał bo się nie opłacało). Proszę o pomoc jeżeli ktoś orientuje się w temacie.
    • Przez gortad
      Czy ktoś z was wozi obornik mocno ubity z głębokiej ściółki rozrzutnikiem  bezpośrednio z obory ? Czy rozrzutniki radzą sobie  z tego rodzaju obornikiem?
    • Przez adam268
      Witam, potrzebuje opini na temat rozrzutnikow Pichon, ponieważ chce kupic i nie wiem jak sie sprawuja

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.