andrzej2257

Instrukcja obsługi JCB 531-70

Polecane posty

szymonl    7

Napisz co konkretnie Cię interesuje, to poszukam. 


Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 
Śląsk, 510 388 391, Warsztat Lazar na fb --> https://www.facebook.com/warsztatlazar

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Głównie, to co oznaczają poszczególne przyciski i funkcje. Zrobię dziś parę fot dla pomocy.

A jak z serwisowaniem? Olejami itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonl    7

Olej i filtr oleju w silniku co 500, filtr powietrza niby też, ale to głównie zależy od tego jak bardzo jest zawalony. Filtr paliwa z separatorem wody wymiana co 500, filtr bez separatora co 1000. 

Olej w skrzyni co 1000, filtr wymiana co 500. Olej w mostach co 500, w zwolnicach w zależności od opcji hamulcy co 500 (hamulce w kąpieli olejowej) lub 1000.

Olej w hydraulice co 2000 godzin. Wymiana filtra co 500

 

Olej do silnika SAE15W/40, ACEA E5/B3/A3, API CH-4/SG

Skrzynia JCB Extreme Performance Transmission Fluid lub zamiennik

Mostów, zwolnic API-GL-4 z dodatkiem LS

Hydraulika ISO VG46

 


Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 
Śląsk, 510 388 391, Warsztat Lazar na fb --> https://www.facebook.com/warsztatlazar

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu, mam te same pytania co kolega . A wywala jakiś błąd ? jak sprawdzałeś że nie działa ? w kilku oglądanych sprawdzałem i było różnie. Jak podnosisz łychę czy opuszczasz bez amortyzacji to aż trzęsie ładowarką , jak jest włączone to płynnie jest 0 trzęsienia w kabinie . W jednej włącza się jak lekko podnosiłem do góry , w drugiej tylko jak opuszcze na maxa teleskop dopiero się włącza ... Jak być powinno sam się zastanawiam bo szukam takiej samej JCB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ene    1

Ma ktoś namiary na instrukcje napraw do jcb 531-70 Agri   ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AchimR    24
Dnia 30.01.2018 o 07:48, ene napisał:

Ma ktoś namiary na instrukcje napraw do jcb 531-70 Agri   ?

Zdobyłem takie coś


Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2016 o 13:21, szymonl napisał:

Olej i filtr oleju w silniku co 500, filtr powietrza niby też, ale to głównie zależy od tego jak bardzo jest zawalony. Filtr paliwa z separatorem wody wymiana co 500, filtr bez separatora co 1000. 

Olej w skrzyni co 1000, filtr wymiana co 500. Olej w mostach co 500, w zwolnicach w zależności od opcji hamulcy co 500 (hamulce w kąpieli olejowej) lub 1000.

Olej w hydraulice co 2000 godzin. Wymiana filtra co 500

 

Olej do silnika SAE15W/40, ACEA E5/B3/A3, API CH-4/SG

Skrzynia JCB Extreme Performance Transmission Fluid lub zamiennik

Mostów, zwolnic API-GL-4 z dodatkiem LS

Hydraulika ISO VG46

 

Mam pytanko w którym miejscu znajduje się filtr powietrzny, bo nie mogę go znaleźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejjej56    0
Dnia 31.01.2019 o 00:02, AchimR napisał:

Zdobyłem takie coś

Poratował by ktoś takimi lekturami? muszę znaleźć cewkę od biegów ale nie wiem w którym miejscu szukać. Ładowarka JCB 531-70 agri 2012r. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj