Skocz do zawartości
andrzej2257

Instrukcja obsługi JCB 531-70

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2257    109

Tak jak w temacie, potrzebuję instrukcji do ładowarki jcb 531-70 Agri Super z 2011 roku.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

szymonl    2

Napisz co konkretnie Cię interesuje, to poszukam. 

Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 

Naprawy wszystkich podzespołów, wszystkich marek. 

Tulejowanie, usługi wytaczarką przenośną.

Dojazd do klienta, śląsk. 504-387-253

andrzej2257    109

Głównie, to co oznaczają poszczególne przyciski i funkcje. Zrobię dziś parę fot dla pomocy.

A jak z serwisowaniem? Olejami itd.?

Wiadomość z agroFakt.pl

szymonl    2

Olej i filtr oleju w silniku co 500, filtr powietrza niby też, ale to głównie zależy od tego jak bardzo jest zawalony. Filtr paliwa z separatorem wody wymiana co 500, filtr bez separatora co 1000. 

Olej w skrzyni co 1000, filtr wymiana co 500. Olej w mostach co 500, w zwolnicach w zależności od opcji hamulcy co 500 (hamulce w kąpieli olejowej) lub 1000.

Olej w hydraulice co 2000 godzin. Wymiana filtra co 500

Olej do silnika SAE15W/40, ACEA E5/B3/A3, API CH-4/SG

Skrzynia JCB Extreme Performance Transmission Fluid lub zamiennik

Mostów, zwolnic API-GL-4 z dodatkiem LS

Hydraulika ISO VG46

Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 

Naprawy wszystkich podzespołów, wszystkich marek. 

Tulejowanie, usługi wytaczarką przenośną.

Dojazd do klienta, śląsk. 504-387-253

andrzej2257    109

Dzięki za odpowiedź, potrzebuję jeszcze pomocy z objaśnieniem kilku funkcji: http://pokazywarka.pl/h3l0zl/.

Jeszcze jedno, ładowarka jest wyposażona w amortyzację ramienia, sęk w tym że prawdopodobnie nie działa. Co może być powodem?

Dołączam się do tematu, mam te same pytania co kolega . A wywala jakiś błąd ? jak sprawdzałeś że nie działa ? w kilku oglądanych sprawdzałem i było różnie. Jak podnosisz łychę czy opuszczasz bez amortyzacji to aż trzęsie ładowarką , jak jest włączone to płynnie jest 0 trzęsienia w kabinie . W jednej włącza się jak lekko podnosiłem do góry , w drugiej tylko jak opuszcze na maxa teleskop dopiero się włącza ... Jak być powinno sam się zastanawiam bo szukam takiej samej JCB :)

andrzej2257    109

Ja już po problemie. Po prostu nie potrafiłem tego włączyć.

ene    1

Ma ktoś namiary na instrukcje napraw do jcb 531-70 Agri   ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciej2013
      witam poszukuję pilnie jakiegoś mechanika do ładowarek manitou woj kujawsko pomorskie przestał działać joystick tzn jazdą działa przód tył tylko nie podnosi i nie działa wysow teleskopu wymieniłem przycisk spadochronu i nic zero reakcji hydrauliki bezpieczniki ok wszystkie przekaźniki działają A dalej to już nie wiem co robić jakby ktoś miał namiary na jakiegoś fachowca to poproszę Dziękuję
    • Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez Lukas85
      Czy ktos z użytkowników ładowarek maniotu z joystikiem z lat 1995-1998 moglby mi powiedziec w jaki sposob jest zrobione to sterowanie? Chodzi mi o to czy poszczegolne przyciski sa podlaczone bezposrednio do zaworow elektrycznych czy jest jeszcze jakas elektronika sterujaca? znalazłem ładowarke z 1997 roku z takim własnie sterowaniem ale obawiam się ze jezeli jest tam cos wiecej niż zawory elektryczne zeby nie było potem z tym problemów 
    • Przez wesol123101
       xdf
      edg\r]dgfdgf

• Przez Lukas85
      Koledzy zastanawiam sie nad zakupem ładowarki Manitou MLT z serii 5xx lub 6xx. Czy ktos moglby z praktycznego punktu widzenia napisać na co zwracac uwagę przy ogladaniu? Interesują mnie modele do 60 tys zł.. Oglądałem 524 z 1996 roku u kolegi .  Ładowarka miała elektrohydrauliczny rewers przy kierownicy. W róznych ogłoszeniach widziałem podobne modele w tym 626 ktore tez miały przy kierownicy dzwignie rewersu ale taka w formie wajchy, czy to oznacza że jest to rewers mechaniczny i wymaga sprzegła do zmiany kierunku jazdy? Biegi chyba wszystkie maja taka samo 4 główne przełozenia. z tego co mi kolega pokazywał u niego na dzwigni zmiany biegów była taki przycisk - chyba sprzegla do zmiany przelozen. Cala obsluga hydrauliki była mechaniczna bez joysticka. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.