Skocz do zawartości
mixxion_agro

Siewnik zbożowy Fiona Apollo DR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mixxion_agro    110

Potrzebuje pomocy otóż mam siewnik Fiona Apollo DR i mam do niego komputer do obsługi, lecz mam oberwane od niego wtyczkę i nie wiem jak go podłączyć do siewnika. Ma moze ktos podobny siewnik i moglby mi podeslac zdjecie lub kogos kto by sie na to zna. Z gory dziekuje i pozdrawiam. W załączniku zdjecie takiej wtyczki.

post-167202-0-21555200-1459082772_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian123141
      kupię rame siewnika kleine maxicorn taką jak na zdjęciu , prosze o pomoc gdzie mógł bym taką kupić 

• Przez wojtekb333
      Witam, posiadam siewnik marki Becker, mam takie pytanie do tych którzy go posiadają, albo mieli cos z nim do czynienia. Jak wygląda obsługa tego siewnika? Tzn co trzeba w nim wymieniać, wyczyścić, aby działał poprawnie. Sieje traktorem Hurlimann 90km prędkość ok 7km/h, obroty wałka (WOM) 540, obr silnika 1500, a na zegarze na siewniku wskazówka nie drgnie(wskazuje 0). Jeżeli przełącze na szybsze obroty wałka 720 to wskazówka zatrzymuje się na 1. Czy to powinno tak być, czy coś jest do poprawki? (sieje na 540)

Proszę o odpowiedź
    • Przez Kamilek1
      Witam, kupilem siewnik kleine multi corn taki jak na foto nizej, potrzebuje do niego tabele wysiewu nasion poniewaz sie nie zachowala. Nawozową mam. Z gory dziekuje za pomoc, prosilbym o jakies foto itp moge nawet zaplacic za taka informacje Pozdr

• Przez kondziu123
      Witam, planuję zakup siewnika do kukurydzy i mam dylemat jaki wybrać. Zastanawiam się nad pneumatyczny monosem albo gasparo jednak wiadomo jak to bywa z używanymi maszynami. Dlatego rozważam również możliwość zakupu zwykłego siewnika mechanicznego z podsiewaczem (prawdopodobnie meprozet),i powiem szczerze mam dylemat bo nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o siewniki do qq dodam że używany siewnik byłby raczej 6 rządowy. Jakie są wasze opinie w tym temacie? Z góry dzięki za wszelkie sugestie
    • Przez klub1999
      Witam.Czy idzie kupić nowe tarcze wysiewające do tego siewnika??? a moze ktos to dorabiał???czekam na odpowiedz