Skocz do zawartości
MrSlomek

Zetor 7211 i agregat uprawowo-siewny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
MrSlomek    6

Witam! Posiadam ciągnik Zetor 7211 oraz siewnik Amazone D7 special 2 typ 30 ( 3 m ) . Chiałbym stworzyć z tym siewnikiem agregat uprawowo-siewny do Zetorka. Jeśli chodzi o agregat myślałem dokładnie o tym w wersji 3m pod siewnik.http://olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-polonek-tolmet-agro-masz-dziekan-jaguar-bomet-CID757-IDbi8g1.html#9d625509c3         

Pytanie tylko czy da sobie radę . Wiadomo że rolę i tak trzeba wcześniej przejechać i poruszać oraz wyrównać teren ale czy dałby sobie radę , o stawanie dęba ciągnika mi nie chodzi bo to kwestia dociążenia przodku ale głównie chodzi o uciąg . Może macie pomysł na inny agregat pod ten siewnik i ciągnik. Liczę na waszą pomoc , z góry dzięki :)

edekqwe    1

witam uciagnac powinen. a nie za ciezki bedzie zestaw?
ile twoj siewnik wazy
bez konca obciążać przodu nie mozna

wojtal24    167

chłopie zetorem 7211 to Max możesz ciągnąć 2,5m ja zetorem 105km ciagam 3m zestaw konskilde i przy pełnym zasypie siewniki i przy obciążeniu 300kg na przednim tuz przód mi ucieka

Wiadomość z agroFakt.pl

edekqwe    1

znajomy do ursusa 1634 dorobil przedni tuz powiesil tam tone a z tylu obrotowa piatke i z pola wracal przy pomocy dwoch ladowarek, pekl ma polaczeni skrzyni posredniej z silnikiem. wiec bym nie proponowal tego agregatu laczyc z zetorkiem

mariuszd93    489

Lepiej zmień  na  4  metrowy  zestaw :P  co  się  będziesz  pierdzielił  po  3  metry  :D  :lol:  :P

Daro05    3

Szczerze to ja bałbym się podpiąć taki zestaw do mojego 7745 z turem, nie ujmując dzielności Twojemu 7211 oraz Tobie ale takie połączenie jest ryzykowne.

Tomasz78    287

Zestaw 2,7 + Poznaniak ma mój wuja i smiga z nim bez problemu ,taki sam jak w mojej galeri ,,fakt 77 z przodem ,a do twojego polecil bym nadbudowany ,przy 3m powinien sobie poradzić 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się