kellerpwc

Dostarczanie pracowników z Ukrainy do prac sezonowych .

Polecane posty

kellerpwc    0

Witam .
Zajmujemy się rekrutacja pracowników z Ukrainy.

Jeżeli od pewnego czasu Twoja firma ma problem pozyskać solidnych pracowników w Polsce idealnym rozwiązaniem będzie zatrudnienie pracowników z Ukrainy .

Zajmiemy sie dla Ciebie zrekrutowaniem pracowników bezpośrednio z Ukrainy .Współpracujemy z kilkoma agencjami pracy na Ukrainie oraz sami posiadamy oddział we Lwowie poprzez który delegujemy pracowników do Polskich pracodawców.

Pracownicy ze wschodu często są gotowi pracować nadgodziny oraz akceptują stawki za które ciężko znaleźć personel w Polsce dlatego też jeżeli Twoja firma ma braki kadrowe jesteśmy w stanie to zaspokoić ponieważ rusza powoli sezon branży budowlanej oraz różnego rodzaju prace polowe magazynowe itp.

Dostarczylismy już wiele pracowników do Polskich firm zaczynając od pracowników do wszelkich prac producyjnych, rolnictwie, sadownictwie, sektorze budowlanym, budownictwie dróg i autostrad, sektorze stoczniowym, przemyśle meblarskim, gastronomii, przetwórstwie, lub do jakichkolwiek innych prac sezonowych, czy też długo-okresowych. 

Oferujemy również wykwalifikowaną kadrę do prac specjalistycznych lub też wymagających fachowości/certyfikatów. 

Każdego dnia zwiekszamy ilość delegowanych osób do pracy oraz skrupulatnie powiększany aktualna bazę osób które są chętne podjąć pracę w Polsce co gwarantuje szybkie terminy sprowadzenia pracowników do Polski .

Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych ,ale do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dzieki zdobytemu doświadczeniu od roku 2011 jesteśmy w stanie określić realny termin procesu rekrutacji. 

Posiadamy szereg gotowych schematów działania które usprawnily działania kilkunastu firm poprzez systemy motywacyjne .
Dzięki czemu wiemy jak jeszcze bardziej zachęcić do pracy pracowników z Ukrainy .

W naszym zespole posiadamy kilku koordynatorów Ukraińskich których zadaniem jest pomoc w znalezieniu najlepszych pracowników do Twojej firmy oraz załatwianie spraw urzędowych związanych z zatrudnieniem personelu z Ukrainy.

Zalatwiam wszystko od zrekrutowanie pracownika po zarejestrowanie dokumentów i dostatczenie do Twojej firmy często też organizujemy bazę noclegowa dla Pracowników . 

 

Keller Sebastian

tel 888 078 333

post-183764-0-55204400-1459009012.jpg

Edytowano przez kellerpwc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroyoko    29

Do Ukraincow potrzeba duzo cierpliwosci. Wiem, bo pracuje z nimi. A za damski .uj dzisiaj nikt robic nie będzie. Za 8 zl/godz netto przy sortowaniu warzyw nie chca robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Najlepsza dla wszystkich jest praca zadaniowa na akord. Ty masz zrobione i pracownik który chce pracować może zarobić. A z całym szacunkiem dla osoby prowadzącej ten biznes  -  jaka jest wasza prowizja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellerpwc    0

Powiem Ci ,że Twoja teza jest nieco dziwna ponieważ człowiek jest tylko człowiekiem i każdy jest inny ,ale wkładanie do jednego "worka" wszystkich Ukraińców i mówienie ,że trzeba do nich duzo cierpliwości wydaje mi się bardzo dziwne.

Znam osobiście wielu Ukraińców którzy pracuja u mnie w firmie oraz w firmach do których ich deleguje i jakoś nie słyszalem o tym ,zeby klienci się skarżyli .Jeżeli ludzie mają zapewnione godne warunki życiowe to zapewne nie będzie z nimi problemów gorzej jest kiedy mają spać w stodole gdzie z dwóch stron wieje wiatr .

Wiec wtedy nie wymagał bym od nikogo ,ze będzie zmotywowany do pracy .

Dziś znalezienie małżeństwa do gospodarstwa do pracy w Polsce graniczy z cudem oczywiście mowie tutaj o Polakach .

 

A z Ukraińcami nie mam problemu deleguje ich do różnych gospodarstw . Czasami zdarzy się ,ze jest tam 300 krów i dobrze sobie radzą więc może mialeś styczność z jakimiś specyficznego regionu .

 

Ukraińcy z terenów gdzie dziś jest wojna bardzo chętnie przyjadą do Polski pracować za 8 zł uwierz mi i są to pracowici ludzie i uczciwi.

 


osterley

 

Pytaleś o prowizje . To zależy jeżeli będziesz miał zapotrzebowanie na lekarza weterynarii będzie to rozliczane inaczej niż byś miał zapotrzebowanie na 20 kobiet do zbierania ogórków czy też truskawek .

 

Każde zlecenie to indywidualna wycena ,ale gwarantuje Ci ,że są to stawki rozsądne  i przy zwyczajnym pracowniku fizycznym którego chcial być zatrudnic na pol roku  będzie to ok 100 zł plus VAT wystawiane na fakture 

 

Tak więc jeżeli jesteś zainteresowany kontaktuj się ze mną pod numerem 888 078 333

 

Strona internetowa w okresie świąt przechodzi gruntowną zmianę szaty graficznej więc  po świetach wrzuce też adres strony www.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroyoko    29

Nie mówie że są źli.. Broń Boze! Mają taki swoj własny styl. A czasy w których pracownik ze Wschodu byl traktowany jak czlowiek gorszej kategorii, minęly bezpowrotnie. Dzis kazdy chce byc traktowany po ludzku i zarabiac jak czlowiek.. W pobliskim ogrodnictwie te wspomniane 8 zl okazalo sie zbyt malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellerpwc    0

To teraz postaram się zobrazować Tobie jedną rzecz o co chodzi duzo jeżdze na Ukraine i będąc we Lwowie czuje się jak bym był w Polsce wszystko jest na poziomei naprawde Europejskim dyskoteki,kluby,restauracje myśle ,że niejeden Polak nie mógl by sobie pozwolić na wejście na dobrą impreze podkreślam dobrą .

 

Tak więc ludzi którzy przyjeżdzają z okolic Lwowa czy też tej Ukrainy która sasiaduje z nami oni juz znają realia i wiedzą ,ze marzekajac i marudząc sa w stanie coś więcej wyciągnać ze stawki . Chyba normalne każdy chce jak najwiecej dla siebie . 

 

Więc Ci Ukraińcy którzy już mówią dobrze po Polsku nie będą pracować na 8 zł ,bo to jest jak z Polakami na zachodzie przyjechal kilka lat temu i pracował za minimalna krajową ,ale nauczył się języka ma większośc pewnośc siebie i chce zarabiać więcej w sumie słusznie .

 

Teraz spójrz na to z innej strony mieszkańcy Ukrainy Wschodniej są w Polsce czesto pierwszy raz i przez pierwsze 2 przyjazdy pracują z usmiechem na ustach za te 8 zl ,bo gdybyś mial wyjście chować się w piwnicy przez 2 tygodnie ,bo jest ostry ostrzal wioski to jak maja tylko możliwość przyjechać tutaj są mega zadowoleni , 

 

I wlasnie tutaj jest cały sęk dowiedz się czy Ci ukraińcy ktorzy pracuja blisko Ciebie z jakiej części pochodzą zapewne blizej Polski .

 

 

A teraz juz tak calkowicie na poważnie wrzuć sobie ten link z googli ,bo on Ci ukarze jak źle jest na Ukrainie a to tylko 1000 km od nas .

 

Wiele razy spotykam sie z sytuacjami ,ze przyjezdza do pracy matka ,bo jej mąż i syn zgineli na wojnie a ona nie ma wyjscia razem z córka i musza pracować ,bo inaczej nie przezyją .

 

 

 

https://www.google.pl/search?q=ukraina+strefa+konfliktu&espv=2&biw=1137&bih=554&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjfv8qz6d7LAhWIoA4KHQaUBS4Q_AUIBygC&dpr=0.9#tbm=isch&q=ukraina+wojna

 

 

 

 

 

to nie jest daleko od Nas a jest to dramat bylem widziałem i nikomu nie życze takiego losu jak Ci ludzie mają na wschodniej UKRAINIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Ja polecam takich ludzi sam miałem styczność z budowlańcami u sąsiada stawiali przechowalnie na miejscu starej stodoły i byłem tam częstym gościem. Powiem tak polak musi se zapalić a to się napić a to mu gorąco i tak mu dniówka zleci a robota przecież nie ucieknie  natomiast ludzie z ukrainy pracują solidnie od świtu do zmierzchu nie patrząc czy leje czy grzeje robią swoją robotę. Ci co byli u sąsiada to w 10 chłoppa  stara stodołę w dzień rozebrali a przechowalnie 20x15 w miesiąc postawili ale było by szybciej tylko z wylewkami itd zeszło..Było ich 10 ale każdy miał polskie prawo jazdy każdy umiał sterować koparką i każdy umiał murować więc kadra była jak najbardziej na tak. Jak ich pytałem o zarobki to mówili że jak zrobią coś szybko to mają dodatkową premię i wolny czas bo mniej więcej co miesiąc jechali gdzieś coś budować. tak że chwalili sobie pracę a szef chwalił sobie ich oczywiście kierownik wszystkiego pilnował ale też oni sami mieli ogromne doświadczenie.  Sąsiad w sezonie do ziemniaków zatrudnia 8 osób co roku to ludzie nieraz mówią ze warunki lepsze jak w domu mają oddzielne pokoje media internet tv i praktycznie sami się pchają bo już nawet dzwonią i pytają kiedy kopiemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellerpwc    0

No wlasnie tak to z ludzmi jest jak sie pracownika traktuje godnie to i pracownik się odwdzięczy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

Powiedz mi jak to jest z legalnym ich zatrudnieniem. Chodzi mi o umowę czy to zlecenie czy dzieło. Potrzebne jest zezwolenie na pracę i dopiero można z nimi zawrzeć umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaks    0

Jaro jest mniej więcej tak jak piszesz. Trzeba załatwić pozwolenie, wysłać zaproszenie do pracy i od nowego roku przepisy są jeszcze bardziej rygorystyczne. Jak chcesz dowiedzieć się więcej to mogę polecić Ci Pracownicy z ukrainy

Nasze gospodarstwo zatrudniło tak 2 Ukraińców na ciągnik.

Edytowano przez aniaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli od pewnego czasu Twoja firma ma problem pozyskać solidnych pracowników w Polsce idealnym rozwiązaniem będzie zatrudnienie pracowników z Ukrainy .

 

To jest najlepsze. Wszyscy pracodawcy są tak głupi, że  nie wiedzą dlaczego ludzie nie chcą iść do pracy. A odpowiedź jest prosta: trzeba im zapłacić. Tyle, że niestety wrodzona głupota pracodawców nie pozwala im tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

I w Polsce znajdziesz niewolników jeśli tylko chcesz - w niedawno otworzonym kebabie w moim mieście turek płaci dziewczynom 5zł/h na początek - a kończy się tym że albo robisz za tyle albo nara i chętnych nie brakuje z tego co widzę, ale program 500+ to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas już zmienił. W marketach połowa osób odeszła i już każdy market dał po 300zł podwyżki, a ludzie i tak odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy państwo!

 

Jesteśmy Polską agencją pracy oferującą współpracę w zakresie rekrutacji i leasingu pracowników z Ukrainy. Zapewniamy polskim pracodawcom wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych pracowników fizycznych. W zależności od potrzeb klienta przeprowadzamy rekrutacje osób z wybranej branży. Jako doświadczona agencja pracy gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

 

Poszukujesz zmotywowanych pracowników?

 

Skontaktuj się z nami: 734 171 565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta jasne wykwalifikowani. Z 48 osób u nas żaden nie był wykwalifikowany tak naprawdę,

 

jeden cokolwiek kumał co się do niego mówi i tłumaczy co i jak ma robić, a reszta miała wyeb...ane na robotę,

 

jak to powiedzieli ... "ONI" kazali nam tu robić, dziś zostało dwoje. Gdyby nie byli małżeństwem to pewnie też by olali a tak to im chyba więcej zależy.

 

Zaraz posypie się że NIE BO NASZA AGENCJA JEST CACY i takie tam, ale tak naprawdę wszystkie są działają tak samo !!

 

@Elektrotechnik strzelił w dychę, chcesz mieć dobrego pracownika a nie łajzę to zapłać tak jak się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Najlepsze jest to jak autor tematu martwi się losem Ukraińców. Tylko nie wiem dlaczego ja mam wrażenie że bardziej chodzi mu oto żeby w Polakach wzbudzić litość żeby zatrudniali tą hołotę a przy czym on skasuję prowizję. Osobiścię nienawidzę  tego narodu jeździłem tam kilka lat i wiem jakie mają podejście do Polaków i wiem że byś leżał i nikt by ci szklanki wody nie podał za darmo i tylko dla tego bo jesteś POLIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Powiem tak - zatrudniać polaków. Ja jak słyszę że to jest nasz bratni naród to mnie chce roz..#%@@&%5%%..lić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta jasne wykwalifikowani. Z 48 osób u nas żaden nie był wykwalifikowany tak naprawdę,

 

jeden cokolwiek kumał co się do niego mówi i tłumaczy co i jak ma robić, a reszta miała wyeb...ane na robotę,

 

jak to powiedzieli ... "ONI" kazali nam tu robić, dziś zostało dwoje. Gdyby nie byli małżeństwem to pewnie też by olali a tak to im chyba więcej zależy.

 

Zaraz posypie się że NIE BO NASZA AGENCJA JEST CACY i takie tam, ale tak naprawdę wszystkie są działają tak samo !!

 

@Elektrotechnik strzelił w dychę, chcesz mieć dobrego pracownika a nie łajzę to zapłać tak jak się należy.

Dokładnie, bo jak dobrze zapłacisz to masz prawo od niego wymagać dobrego wykonania tej pracy, jak coś spieprzy to poniesie karę, np. finansową i na drugi raz będzie się pilnował. A jak będzie robił za grosze to nie będzie mu zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max307    2

No nie oszukujmy się, ale Ukraińcy biorą pracę, której się nie podejmie żaden Polak. Jakby rolnicy więcej płacili, to pewnie Polacy by chcieli pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Pracowalem z wieloma ukraincami oni mieli po 10 zl i ja mialem taka praca troche dortywcza na budowie dobrych pracownikow bylo moze ze 3 a ze 30 nie umialo nawet zamiatac aby ich nie pilnowac to zaraz na styropianie lezeli firma sie skurczyla wyjebal wszystkich ukraincow i kilku polakow ja sam odeszlem bo w delegacje nie moge jechac za duzo obowiazkow w gospodarstwie . Ogolnie wolalbym dac polakowi 12 niz ukraincowi 10 . Choc sa wyjatki


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

No nie oszukujmy się, ale Ukraińcy biorą pracę, której się nie podejmie żaden Polak. Jakby rolnicy więcej płacili, to pewnie Polacy by chcieli pracować. 

 

Ukraincy u nas chcą więcej niż Polak zarabiać, ale do roboty nie kwapią sie. Minimum 2 tyś na rękę chcą. Jak coś to mówią że nie rozumieją.

Pod Żarowem na strefie powstaje hala  produkcyjna  tylko dla Ukrainców wraz  z kierownikami z Ukrainy, lub co znają Ukraiński język.

U nas teraz stawki od 12 zł za godzinę to minimum, i nie ma ludzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Witam,
      Szukamy pracownika - redaktora prowadzącego do portalu o tematyce maszyn rolniczych z naciskiem na ciągniki rolnicze.
      Chętnych zapraszam na PW.
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś, czyli w środę 08.11 o godzinie 19:00. Link do spotkania: https://meet.google.com/str-jbjo-vhd?hs=122&authuser=2
      Spotykamy się również jutro - czyli w czwartek 09.11 też o godzinie 19:00, Link do spotkania: https://meet.google.com/kfw-xzfx-nfa?hs=122&authuser=2
      Będziemy rozmawiać o ciągnikach rolniczych i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez yacenty
      Organizujemy rozmowę w gronie kilku osób na temat marek i produktów rolniczych. Za udział w rozmowie płacimy wynagrodzenie 150 zł na rękę (przelew na konto). Czas trwania spotkania około godziny.
      Do wyboru godzina spotkania: pierwsze 15:00, drugie 20:00.
      W spotkaniu może wziąć udział max 6 osób.
      Spotkania odbędą się w czwartek oraz piątek.
      UWAGA - spotkanie piątkowe, pierwsza pora to 15:00, druga pora 19:00.
      Zapraszamy rolników niezależnie od profilu produkcji oraz wielkości gospodarstwa.
      Zapisy: wyślij wiadomość prywatną, lub napisz email: jacek@agrofoto.pl
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś czyli w środę 27.09 o godzinie 20:00.
      Będziemy rozmawiać o markach rolniczy i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Następie dostaniesz zaproszenie do kalendarza z linkiem do wydarzenia.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj