Skocz do zawartości
maciek

Legend 145

Polecane posty

maciek    27

Ma ktoś z forum ,Legend 145 lub z tej serii na skrzyni 16/16 , co się najszczęściej psuje w tych ciągnikach?, na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie.Jakieś typowe usterki tego modelu. Tylko proszę nie pisać że landini to kupa i omijać szerokim łukiem,tylko rzeczowe posty.

Adameo    1

pracowałem na landinim tylko legend 120 rewers mechaniczny ehr bardzo prosty traktor w obsłudze silnik perkins bez turbiny tam nie ma co sie za bardzo psuć ogólnie fajny traktorek

a ten co ty sie interesujesz to jaki ma rewers

maciek    27

rewers też mechaniczny,co do szkrzyni to dziwna sprawa bo sprzedawca telefonicznie twierdzi że jest 16 a na ogłoszeniu pisze że 36 więc coś nie tak,zdania zawsze są podzielone.

Wiadomość z agroFakt.pl

Adameo    1

może być tak ciagnik jest z francji i może mieć ostatni szybki bieg zablokowany tak jak było w moim przypadku tylko nie pamiętam któy to bieg czy 5 czy 6

We francji nie które traktory miały tak robione

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Landini.
    • Przez claas48s
      czy w landini 8880 jak nie ma chamulców to trzeba wymienić pompki hamulcowe oraz czy może być powiązana z tym inna rzecz  prosze o opinie na temat tego ciągnika i awaryjności
    • Przez Sadownikx2
      Witam.
      Czy można wsadzić większy silnik do landini mistral55?
      A i jeszcze jedno pytanie dlaczego jak jest zimno to po odpaleniu silnik sam gazuje do 1400-1500 obrotów,po 10 minutach ma już normalne oborty biegu jałowego.?
    • Przez gobi12
      Hej

Miałbym gorącą prośbę do użytkowników Landini Legend 145 o pomoc przy identyfikacji co służy do czego w tym traktorze.

Niestety nigdzie w internecie nie mogę znaleźć instrukcji do tego ciągnika.

Chodzi mi o krótki podpisanie przełączników/włączników/przycisków ponumerowanych na załączonych zdjęciach.

Bardzo by mi to pomogło Z góry dziękuję.
    • Przez gacomen5
      Witam mam Landini Landpower 125 i mam pewien problem z nim ponieważ świeci mi kontrolka od niskiego ciśnienia układu hydraulicznego i nie wiem co z tym zrobić. Oleje wymieniony na nowy w raz z flitami oryginalnymi. Cała hydraulika działa bez zarzuty wszystko dźwiga i podnosi ale kontrolka miga nieraz zgaśnie po pewnych obrotach nieraz mignie albo świeci cały czas zwłaszcza na wolnych obrotach.
      Czy to wina czujnika czy padła pompa ?
      Czy jest jakiś inny powód?