Krystianj1399

Massey ferguson 3080

Polecane posty

Witam. Zwracam się z problemem do osób zapoznanymi tym modelem mf. A mianowicie rozchodzi sie o przedni naped, było ciężko go załączyć a jak się zalaczyl to teraz znowu już nie można go wyłączyć.
wymieniony został wlacznik/wyłącznik napędu lecz nadal to samo, został wyciągnięty elektro zawór został przeczyszczony i przemyty był sprawdzany na krótko i działa, lecz napad jak był załączony tak jest nadal. Proszę o pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kaliber476
      witam.wyskoczył mi błąd w massey ferguson 6480 przy ugniataniu kiszonki zagasł on mi na małych obrotach.Jest to skrzynia dyna 6 rocznik 2008
    • Przez SawekAnto
      Witam mam pytanie moze ktos będzie wiedział wiem ze między korpusem rozdzielacza a główną częścią powinna byc uszczelka ale czy cos więcej?czy jakieś dodatkowe elementy czy sama uszczelka wystarczy?

• Przez kisterek96
      Witam mam problem z odpalniem Massey F. 6480 150 km na silniku Perkinsa na elektronicznej pompie mianowicie palił do konca wstawiłem go do garażu i nie odpala już po tym czasie ani razu.
      Wyskakujące błedy: 
      E1077
      E723
      E174
      Co to może być czy ktoś miał podobny problem. 
    • Przez pig
      od czego jest 3 pokrętło od góry i pierwsze od dołu na panelu EHR w mf 3060
    • Przez marijusz
      Proszę o pomoc w ustaleniu usterki na którą zachorował mój massey 5455 2009 rok Po rozgrzaniu ciągnika  (godzina pracy ) na panelu od zmiany biegów zaczyna mrugać jedynka (pracuje np.na 3 a cały czas mruga 1 ,po kilkudziesieciu minutach ciagnik nie reaguje na próbę zmiany biegów i skrzynia przestaje ciągnąć Jak troche przestygnie to sam wchodzi na 4 i nie mozna zmienić biegu na mniejszy tylko połowki wchodzą Dodam jeszcze że po przekręceniu kluczyka  na prawym wyświetlaczu(od predkości jazdy ) pojawia sie na chwile cyfra 87

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj