Zaloguj się, aby obserwować  
MF8110A

problem z licznikiem i podnosnikiem

Polecane posty

MF8110A    0

czy ktos z was miał problem z nie działającym licznikiem i co się wiąze dalej z tym ze nie podnosi ramion????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matidi    0

moim zdaniem alternator sprawdz jeszcze czy sie swieci kontrolka od ładowania i czy masz swiatła gdy to sie dzieje pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF8110A    0

alternator jest ok wszystko swieci, ten licznik i ramiona raz mi działaja raz nie jak pochodzi MF z to zaczynało działać teraz przestało, nie pokazuje temp silnika. ma moze ktos schemat połączenia elektryki do takiego masseya??? mój nr gg 1664713

 

może ktos mi poleci jakiegos FACHOWCA do mojego problemu, który ma masseya w małym paluszku jestem z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4
alternator jest ok wszystko swieci, ten licznik i ramiona raz mi działaja raz nie jak pochodzi MF z to zaczynało działać teraz przestało, nie pokazuje temp silnika. ma moze ktos schemat połączenia elektryki do takiego masseya??? mój nr gg 1664713

 

może ktos mi poleci jakiegos FACHOWCA do mojego problemu, który ma masseya w małym paluszku jestem z wielkopolski

Mam to samo tylko ze na samym obrotomierzu mi prąd ucieka, jak włączę światła to obrotomierz raz chodzi raz nie. Dlatego mam tak mało mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MF 8110A mialem ten problem ........ z obrotomierzem i tempreatura..... Zgrłos sie do firmy POLFARMER tam Ci wszystko powiedza <_< www.polfarmer.net POzdro..........<_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF8110A    0

mam troch za dalko do tej firmy. może bys mi troche opisał jak usunołes tą usterke............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF8110A    0

z tym licznikiem to podejrzewam ze gdziś kable będą przetarte i sie zwierają i przez to nie działa.....( raz jak chodził na postoju i zaczołem kołysać kabiną to na wyswitlaczu od predkosci zaczynał mi pokazywać predkość jak bym jechał ...12,3... 7,2.... itd a przecież stałem w miejscu....... tak samo było z wyswietlaczem od "wałka" pokazywał obroty....) a co do ramion to żadnej koncepcji nie mam........ <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZyli kolego jest juz moduł do wymiany :D Jak wymienisz modul wszystko bedzie grało......!!! Tylko musisz do niech zadzwonic:D Sami przyjadą na miejsce Pozdro...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol86    0

witam , ja tez mam problem z podnośnikiem w mf 6180 padł mi przełącznik od EHR i nie wiem gdzie i za ile mogę taki dostac , jak wiecie piszcie w posci lub na gg 9645313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF8110A    0

rozwiązałem swój problem........ uszkodzony był jakis "procesor" w liczniku nie palił przez to kontrolki od ładowania i altenator ni ładował.......... teraz chodziwszystko...... czekam na "następny" problem mam nadzieje ze sie nie doczekam HE HE HE pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalj    0

Witam!

Mam pytanie, gdzie moge naprawic licznik. Chodzi mi o to, ze nie dziala mi wskaznik od teperatury, nie chodzi obrotomierz i nie liczy motogodzin? Ewentualnie ile taka naprawa moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez Michalekk
      Witam mam taki problem ponieważ mój MF 255 ciągle się zakleszcza gdy pociągnę za lewarek do góry kupiłem już sprężynę do lewarka ale nie wiem czy do jej wymiany muszę odkręcić całą pokrywę czy tylko sam lewarek 
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

    • Przez Kerson
      Witam mam MF 5430 dyna4 2011r i mam problem tego typu że odpalę wszystko git pochodzi wyskakuje błąd na skrzyni świeci 1 plus miga 4 lub śweci 3 miga 1 stan oleju jest aczkolwiek zauważyłem że czasem pokazuje za mało dolalem raz chodziło dobrze wszystko dzień potem pokazywało że oleju za dużo według miarki z tyłu ktoś miał podobnie ?
      Może przycina jakie zawór albo nie wiem czujnik poziomu oleju?
       
      Dodatkowo zauważyłem ostatnia po przekręceniu kluczyka w miejscu gdzie pokazuje prędkość wyświetla się R8 znika i pokazuje prędkość potem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj