Skocz do zawartości
mf550

255 slabnie po niewielkim obciazeniu schodzi z obrotow jaki jest tego powod

Polecane posty

mf550    0

mam problem ciagnik caly czas pracuje ale wyraznie slabnie przy jakim kolwiek obciazeniu schodzi z obrotow nierowno pracuje prosze o pomoc jezeli ktos mial podobny przypadek

volvo1150    8

filtry paliwa do wymiany kranik do czyszczenia może paliwa nie dostawać lub pompa pada jeśli nie dymi

Wiadomość z agroFakt.pl

stodolny    0

witam kiedys miałem taki przypadek ze ta dzwigienka od gaszenia nie przesuwała sie do konca traktor tez wtedy nie miał mocy proponuje to sprawdzic 

Krisek    15

Albo dmucha uszczelkę pod głowicą bo jeżeli cały czas słabnie to dlatego że z dnia na dzień robi się większa szczelina i traci kompresje.. JA miałem taki przypadek że 3 msc dziwnie chodził i był słaby aż wkońcu ledwo żem do domu dojechał...

MF675ursus    75

witam kiedys miałem taki przypadek ze ta dzwigienka od gaszenia nie przesuwała sie do konca traktor tez wtedy nie miał mocy proponuje to sprawdzic 

Potwierdzam- też tak miałem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez DJG888
      Witam,

Kupię obciążniki przednie do Massey Ferguson 255 (najlepiej 4 sztuki) w "chrześcijańskiej" cenie.

Okolice miast Wolbrom, Olkusz, Miechów, Skała (woj. małopolskie).

Pozdr.
    • Przez adhock
      Czołem koledzy,

Tak jak w temacie, znacie/polecacie jakieś serwisy maszyn rolniczych w podkarpackim??? Chodzi mi raczej o nowsze ciągniki zachodnich marek...

• Przez ModliX
      Witam, bardzo prosiłbym kogoś znającego się na hydraulice o narysowanie schematu podłączenia i wypis potrzebnych przewodów, końcówek i zaworów tak aby silnik miał możliwość kręcenia się w lewo lub w prawo o różnej prędkości w zależności od otwarcia zaworu. Wiem że w silniku należy obrócić obwód oleju tak jak w silnikach elektrycznych aby zaczął kręcić się w drugą stronę. Silnik ma być podpinany standardowo pod tylne wyjścia hydrauliczne w mf 255. Zastanawiam się nad zaworem trójdrożnym aby jednocześnie regulować przepływ i kierunek ale jak zrobić powrót do ciągnika? I proszę o rozsądne podejście jeśli chodzi o koszty tego . Zależy mi na tanim rozwiązaniu. Wolałbym zawór niż rozdzielacz dlatego że zależy mi na regulacji prędkości i zostawaniu w tej pozycji. Bardzo proszę o pomoc. 
    • Przez ModliX
      Witam, koledzy potrzebuję informacji o przełożeniu wałka WOM z obr na metr przejechany do mf 255 z 88 roku. Nie udało mi się samemu nic znaleźć, do c360 i c330 znalazłem, ale do mf 255 już nie. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziekuję.