Skocz do zawartości
Szaman16

Podnosnik do slomy na przedni tuz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szaman16    0

Witam serdecznie chciałbym zapytać co sądzicie o ładowaczu do balotow montowany na przedni tuz. Jeśli ktoś jest w posiadaniu planów będę wdzięczny. Nie interesują mnie takie jak są prezentowane na forach gdyż mają wadę nie można ich złożyć do końca w czasie jazdy, myślałem aby podnosnik który jest zawsze montowany tak aby wypychal do przodu zamontować go w odwrotna stronę i wówczas gdy będzie wyciągnięte ładowaczu będzie schowany praktycznie przy tuzie. Proszę o opinię i pomysły.
W załączniku przesyłam rys pogladowy

post-181394-0-42837200-1458936150_thumb.jpg

Tomasz78    286

Kolega mnie wyprzedził  ,maszt to dobry pomysł ,lecz wada jest brak wysięgu do przodu ,

To co proponuje kolega na rysunkach to i tak lipa ,bo odwraca tylko mocowania i działanie sił ,,są na to dwa rozwiazania ,pierwsze ustawic dwa piony mocowane na stale do tuz i silownik poziomo lub drugie ta sama pionowa konstrukcja lecz ramie wysięgnika przełamane tak aby siłownik mógł wykonac początkowy wysów ,wszystko zalezy od kątów i mocy silownika .

Wiadomość z agroFakt.pl

Szaman16    0

Masz odpada tak jak przedmowca brak wysiegu do przodu, tak tylko niezależnie od tego i tak nie jest się w stanie złamać by nie wystawal do przodu myślałem też o czymś takim aby ramię podnosilo i opuszczało się pod wpływem linki która była by naciągana za pomocą wciągarki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się