Skocz do zawartości
News
Aprilars125

Jak zmniejszyć prędkość ładowarki un 53 ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ładowarki
Aprilars125    2

Witam .Posiadam ładowarkę un 53 .Ładowarką jest napędzana za pomocą hydromotoru .Mam pytanie ,czy może można zmniejszyć jej prędkość jazy? Bo dla mnie przełożenie jest troszkę słabe ,przy spychaniu na pierwszym biegu średnio fajnie się pracuję a na drugim to już nie ma opcji . ( Szkoda,że ma tylko dwa biegi )

extrabyk    1683

Jeśli traci moc przy pracy to nie wina przełożenia tylko słabej pompy hydraulicznej i zmiana (raczej droga) przełożenia nic Ci nie da.

Aprilars125    2

Nie , ona nie traci mocy .Po prostu na pełnym gazie jak dla mnie za szybko grzeje do przodu i mam pytanie czy mozna to jakoś zmienić aby była mniejsza predkosc na wyższych obrotach silnika :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Danielkoltun
      Witam , Silnik jak silnik , ogólnie sytuacja wygląda tak że panewki dystansowe leżały w misy olejowej nie wiadomo ile czasu bo ciągnik kupiony niedawno , najgorszym problemem jest wytarty kołnierz w który siedzą panewki dystansowe do zera od strony koła zamachowego przez używanie sprzęgła . miał ktoś z was taki przypadek ??? . Stopę można wymienić gorzej z stopą odlaną w bloku silnika , moim zdaniem pozostaje tylko naspawanie i obróbka na nowo 

• Przez MotoMaszyny_pl
      Cześć,
      Już pisałem w innym wątku, że razem ze wspólnikiem tworzę serwis darmowych ogłoszeń rolniczych. W serwisie widnieją ogłoszenia z różnym ciężkim i drogim sprzętem (m.in. maszyny rolnicze, ciągniki, kombajny i inne).
      W związku z tym, że spotkaliśmy się już z próbami oszustwa chcielibyśmy zagłębić się bardziej w temat bezpieczeństwa transakcji. Chcemy stworzyć i umieścić na stronie treściwe informacje odpowiadające na pytanie: na co uważać przy kontakcie i zakupie (lub sprzedaży) maszyny rolniczej?
      I tutaj przydałaby mi się pomoc... 
      Chciałbym, żebyście napisali czy macie jakieś znane przykłady oszustw. 
      Wiemy, że trzeba uważać na zaliczkę...
      ...co jeszcze?

• Przez Theprzemo205
      Witam! A więc mam okazję kupić ciagnik c 355 tylko jest mały problem z dokumentami ponieważ jest tylko tablica rejestracyjna. Ciagnik stoi od kilku nie używany a wczesniej był rejestrowany na strszego pana który już nie żyje. Ciagnik najprawdopodobniej był wyrejesyrowany czy coś takiego oraz od wielu lat nie miał ubezpieczenia. Czy da radę jakoś go zarejestrować?
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg
    • Przez Kizo
      Piszcie w jakiej miejscowości, może być województwo ile mają sprzętu w jakim stanie i jak oceniacie ich ceny.

Agrotechnik Tafiły plac z maszynami Stawiski woj.podlaskie.
      Duży wybór ciągników sieczkarni do kukurydzy pras mało kombajnów zbożowych.
      Sprzęt różny wiekowo raczej w dobrym stanie lecz ceny nie najniższe bynajmniej wedłóg mnie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.