Skocz do zawartości
januszz

Rozrzutnik z przesuwną ścianą

Polecane posty

januszz    5

Czy są rozrzutniki innych producentów, w których jest zamontowana ściana przesuwna tak jak w Fiegl?

Wiadomość z agroFakt.pl

umiem czytać tylko ty piszesz nie składnie i nie wiem co widziałeś w kielcach 

kobzarenko ukraina czy auto agro Siedlce czy może czubek swojego nosa

koses    2

Nie cwaniakuj ,czy ja gdzieś napisałem że byłem w Kielcach?
Piszę sobie z kolegą Janusz a Ty się wcinasz.
A dwa dni temu był u mnie przedstawiciel pichon i powiedział o tej nowości w ofercie.
A jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

nie cwaniakuje jaki piszesz z kolegą janusz i są inne posty to zacytuj post do którego sie odnosisz bo wychodzą niejasności 

a ja potrafię czytać lecz ty nie potrafisz posługiwać się agrofoto

w woli ścisłości ja byłem w kielcach i pichona z przesówną ścianą nie widziałem natomiast był fliegl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Primorac
      Panowie, zmagam się z problemem wyboru rozrzutnika obornika, obecnie mam Cynkomet 8t. na tandemie, od 12 lat pracuje u mnie w gospodarstwie i nie jestem z niego zadowolony. Początkowo razem z ojcem wpadliśmy na pomysły aby wymienić go na nowego Ursusa z drewnianymi burtami itp. również 8t. Po mokrej wiośnie gdy my męczyliśmy się z jazdą po polu 130 konnym ciągnikiem z właśnie tym Cynkometem a obok facet ciągał Apollo 8, 100 konnym ciągnikiem bez większych problemów doszliśmy do wniosku, że zmieniać jedno na drugie w trochę lepszym opakowaniu to nie ma sensu. Stąd moje pytanie. Jaki rozrzutnik wybrać, chodzi mi o te typu Apollo od Unii. Wiadomo jakiś Fliegl albo Brochard to już ta wyższa półka ale może jednak warto dołożyć trochę do takiego ? 
    • Przez ursus-moc
      witam ma ktos lub widzial przyczepe samozbierajaca co sie zaklada adapter i jest rozrzutnik bo mam przyczepe ale chce z niej zrobic zeby zakladac adapter przyczeoa to pottinger pirat
      ktos cos
    • Przez maciek21
      Witam poszukuje rozrzutnika 8-9t pionowy podwujny adapter jakiej firmy wybrac i z jaka tasma i czy moze sie ktos orjentuje gdzie w lodzkim ktos takimi handluje cena to 25 tyś
    • Przez Smoka
      Najlepiej z Mazowieckiego i Podlaskiego 
    • Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.