Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Budowa
AgroMaciej    0

Mam zamiar wybudować obore na około 10 sztuk krów mlecznych i nie wiem ile by wyniusł koszt z planami, budową przez firmę oraz kupowaniem żeczy. Czy agrofoto może pomóc?

wojtal24    254

nie wiem ile masz lat ale kto w dzisiejszych czasach stawia obore na 10szt? chyba dziecko w grze komputerowej na początek proponuje kupić słownik ortograficzny i poczytać na forum oborach tematów jest sporo

ZETOR TEAM

Palmiszon    31

nie wiem ile masz lat ale kto w dzisiejszych czasach stawia obore na 10szt? chyba dziecko w grze komputerowej na początek proponuje kupić słownik ortograficzny i poczytać na forum oborach tematów jest sporo

Dokładnie to samo miałem napisać . chyba że mu jedno 0 ucięło heh . Każdy kto chociaż trochę się interesuje takimi tematami na poważnie  idzie popytać popatrzeć ceny materiałów i idzie to jakoś mniej więcej wyliczyć , wiadomo koszty mogą wzrosnąć , pytanie się o takie rzeczy to jak wróżenie kiedy koniec świata 

~ Palmusny

Masz pytanie ? -Uderzaj na P

Wiadomość z agroFakt.pl

mx_racer    14

Jesli to obora uwięziowa to widziałem ostatnio w gazecie ze na jedno stanowisko koszt to 16 tyś więc mozesz łatwo sobie policzyć :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agrolat
      Witam Przymierzam się do stawiania garażu blaszanego o wymiarach 9x7. Potrzebował bym namiarów na firmę która wykona ten budynek solidnie. Woj.Lubelskie
    • Przez Tatara
      Mam takie pytanie. Mam 17 lat czy rodzice mogą przepisać na mnie pole?
    • Przez simpleNICKpl
      Witam. Planujemy wykonać płot wokół chlewni tak aby spełniał wymogi bioasekuracji. Moje pytanie jest takie: Z czego płot może być wykonany? Musi być zrobiony z betonu? Pozdrawiam
    • Przez kacper9540
      witam spaliła mi się obora i garaż chciałem się zapytać ile mogę dostać zapomogi od gminy itp.
      a jeszcze wzór podania
    • Przez 840719
      Witam,
      mam pytanie odnośnie zakupu ziemi i założenie siedliska. 
      Mam 34 lata, urodziłam się na wsi więc "klimat wiejski" nie jest mi obcy. 
      Po liceum przeniosłam się do większego miasta i zaczęłam studiowanie (kierunek nie związany z rolnictwem).
      Studia skończone, jest wykształcenie wyższe, jest praca, jednak nadal "coś ciągnie" poza miasto. 

Przejrzałam działki rolne i w oko wpadła mi taka o wielkości 65 arów z możliwością podłączenia wody i prądu.
      Według ustawodawcy muszę być "rolnikiem" aby zakupić taką działkę. 
      Czy w takiej sytuacji wystarczy tylko abym posiadała ukończone studia podyplomowe o kierunku rolnictwa (???)
      a przy ewentualnym zakupie sprzedawca zgłosił to do ANRu??

pozdrawiam i dziękuje za pomoc
      Monika

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.