Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AgroMaciej    0

Mam zamiar wybudować obore na około 10 sztuk krów mlecznych i nie wiem ile by wyniusł koszt z planami, budową przez firmę oraz kupowaniem żeczy. Czy agrofoto może pomóc?

wojtal24    393

nie wiem ile masz lat ale kto w dzisiejszych czasach stawia obore na 10szt? chyba dziecko w grze komputerowej na początek proponuje kupić słownik ortograficzny i poczytać na forum oborach tematów jest sporo

ZETOR TEAM

Palmiszon    61

nie wiem ile masz lat ale kto w dzisiejszych czasach stawia obore na 10szt? chyba dziecko w grze komputerowej na początek proponuje kupić słownik ortograficzny i poczytać na forum oborach tematów jest sporo

Dokładnie to samo miałem napisać . chyba że mu jedno 0 ucięło heh . Każdy kto chociaż trochę się interesuje takimi tematami na poważnie  idzie popytać popatrzeć ceny materiałów i idzie to jakoś mniej więcej wyliczyć , wiadomo koszty mogą wzrosnąć , pytanie się o takie rzeczy to jak wróżenie kiedy koniec świata 

~ Palmusny

Masz pytanie ? -Uderzaj na P

Wiadomość z agroFakt.pl

mx_racer    21

Jesli to obora uwięziowa to widziałem ostatnio w gazecie ze na jedno stanowisko koszt to 16 tyś więc mozesz łatwo sobie policzyć :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik11234
      Witam mam pytanie, mianowicie ile kosztuje budowa murowanej stodoły 10x5m ?

• Przez Janeczek2019
      Witam
      Czy ktoś wie jak sporządzić umowę z wykonawcą, firmą która będzie układać mi kostkę na podwórku? Chodzi mi o szczegóły zawarte w umowie jeżeli bruk będzie dofinansowywany ze środków unijnych (ARIMR).
    • Przez Cinkowski96
      Witam, mam studnie głębinową od 20 lat nieuzywaną. Jak myślicie da się ją pogłębić i odnowić czy lepiej wiercić nową? 
    • Przez poprostumateo
      Witam. Orientuje się ktoś jaki jest koszt zwykłej, szarej kostki brukowej 8cm ? Może ktoś wie gdzie na Dolnym Śląsku można nabyć kostkę w dobrej cenie.
      Co prawda to nie forum budowlane, ale wydaje mi się, że wiele osób miało styczność z kostką brukową, a więc pewnie ktoś mi pomoże
    • Przez Kuba2345
      Witam mam gospodarstwo 15 ha i mam do zadania 2 pytania 
      - co opłaca się uprawiać na areale 15 klasy ziemi od 6 do 3? 
      -czy opłaca się rozwijać gospodarstwo? 
      Mamy podstawowe maszyny (oprócz Zielonkarskich) 
      Nie chodujemy zwierząt 
      Za wszelką pomoc dziękuję 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.