Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Budowa
AgroMaciej    0

Mam zamiar wybudować obore na około 10 sztuk krów mlecznych i nie wiem ile by wyniusł koszt z planami, budową przez firmę oraz kupowaniem żeczy. Czy agrofoto może pomóc?

wojtal24    165

nie wiem ile masz lat ale kto w dzisiejszych czasach stawia obore na 10szt? chyba dziecko w grze komputerowej na początek proponuje kupić słownik ortograficzny i poczytać na forum oborach tematów jest sporo

Palmiszon    9

nie wiem ile masz lat ale kto w dzisiejszych czasach stawia obore na 10szt? chyba dziecko w grze komputerowej na początek proponuje kupić słownik ortograficzny i poczytać na forum oborach tematów jest sporo

Dokładnie to samo miałem napisać . chyba że mu jedno 0 ucięło heh . Każdy kto chociaż trochę się interesuje takimi tematami na poważnie  idzie popytać popatrzeć ceny materiałów i idzie to jakoś mniej więcej wyliczyć , wiadomo koszty mogą wzrosnąć , pytanie się o takie rzeczy to jak wróżenie kiedy koniec świata 

Wiadomość z agroFakt.pl

mx_racer    9

Jesli to obora uwięziowa to widziałem ostatnio w gazecie ze na jedno stanowisko koszt to 16 tyś więc mozesz łatwo sobie policzyć :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się