Skocz do zawartości
Palmiszon

Siłownik elektryczny do dźwigni podnoszenia -Proszę o pomoc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Palmiszon    9

Witam jestem na etapie mogernizacji mojego ursusa c-360 chcę zrobić Elektryczne sterowanie podnośnikiem i wykorzystać do tego siłownik elektryczny: i tu moje pytanie

czy siłownik z tej aukcji będzie pasował ? chodzi mi o prąd potrzebny do jego działania np jak bym podłączył to pod mój akumulator 12V .?

http://allegro.pl/profesjonalny-silownik-elektryczny-mini-naped-bram-i5633332459.html

Z góry dzięki seba.

siwymirek    1

Jeśli chodzi o zasilanie to będzie ok i mnie tez chodzi w ciagniku ale inne zastosowanie pozdr.
Z tym że on jest typowy na 24v zapytaj sprzedawcy będzie naj łatwiej

Palmiszon    9

właśnie te typowe 24 v mnie niepokoi . 

edit* czyli nie było by problemu z podłączeniem tego pod akumulator ?

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    173

przecież siłownik z aukcji jest na 24V a w c360 instalacja jest na 12V a po za tym musisz zmierzyć skok wysuwa siłowniki czy będzie odpowiedni i szukaj siłowników na 12V ale systemu EHR niezrobisz

Palmiszon    9

jednak pozostanę przy silniczku od wycieraczek ze względu na skok siłownika 5mm na sec a 400 zł+ na siłownik nie dam :) EHR zrobię panel już robimy z kumplami z mechatroniki może jakiś super nie będzie ale zawsze ułatwienie sobię życia w tyraniu tą maszyną 

asharot    176

Jeden z forumowiczów sprzedaje gotowe zestawy, cena coś 500zł czy jakoś tak.

Palmiszon    9

ten użytkownik to +marian3p . zastanawiałem się nad kupnem ale jednak zrobię to z kumplami co mają pojęcie . Jednakże słyszałem dobre opinie o jego sterownikach więc śmiało mogę polecić 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pioetek
      Tak jak w temacie myśle czy da rade jakoś przerobić układ kierowniczy w ursusie 4011 tak żeby wsadzić do niego wspomaganie elektryczne i czy jest to w ogóle możliwe proszę o was o pomoc
    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4

Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez AgroKarwowo
      Mam pytanie czy ktoś kiedyś widział słyszał o przednim womie do 3p w jaki sposób wyprowadzić wałek z przodu?
    • Przez Ursusc360polska
      Witam ! Od pewnego czasu zastanawiam się nad założeniem wspomaganie do 3p, ma to być wspomaganie z siłownikiem przy silniku. Czy promień skrętu się zmniejszy a jeśli tak to o ile ? Dodam że wspomaganie będzie brane z strony sklep dla rolnika Agricola,
    • Przez ursus-moc
      witam czy przez taka kacwke będzie ciszej w kabinie?