Skocz do zawartości
karol780

Rzepak poszukiwany:) - Pszczoły

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rzepak

karol780    0

Witam serdecznie,

poszukuje osoby która w województwie mazowieckim  niedaleko Warszawy, Radomia, Kozienic itp... uprawia rzepak, nie musi być to wielkoobszarowa uprawa. Chciał bym u takiej osoby postawić na ten sezon, przed kwitnieniem własne pszczoły.

Proszę o odpowiedzi wszystkich zainteresowanych, w odpowiedzi proszę podać przybliżoną lokalizację.

Nie jest to typowe ogłoszenie kupię/sprzedam. Mam nadzieję że mój temat nie zostanie usunięty, ponieważ potrzebuje pomocy.

ZUCH1234    72

Jak by ktoś chciał w świętokrzyskim ok Ostrowca Opatów to proszę się odezwać

Wiadomość z agroFakt.pl

Jak by ktoś chciał w świętokrzyskim ok Ostrowca Opatów to proszę się odezwać

ale ty chcesz wystawić te ule ok opatowa? czy chcesz żeby ci ktoś postawił na twoje pole? bo nie wiem

marcin11234    0

Podepnę się pod temat poszukuje plantacji rzepaku (przydało by sie przynajmniej 50 ha) lub mniej ale w bezpośredniej okolicy inne plantacje - rzuce z 60-100 rodzin. Na terenie województwa śląskiego najlepiej do kilkudziesięciu kilometrów od Żor, Wodzisławia, Rybnika , Raciborza czy Jastrzębia, oczywiście tereny Opolszczyzny blisko śląska też mnie interesują. Na tym terenie rzepaku co prawda sporo ale stawiać bez porozumienia z rolnikiem zawsze strach. Oczywiście jakiś słoiczek i buteleczka na zachęte zawsze sie znajdzie. :) Wszelkie inne pożytki jak facelia, gryka itp też zawsze mnie interesują. :)  tel. 509 526 711 lub pw,  Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez maniek10141
      Czy to już można pryskać rzepak na chwasty dwuliścienne???
    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez kornas
      Witam. Czy ktoś z forumowiczów prubował pryskać rzepak ozimy navigatorem wiosną w celu zwalczenia maku polnego? Wiem że nie ma rejestracji na stosowanie wiosną, ale bardziej chodzi mi o to czy może on uszkodzić rzepak nawet przy zmniejszeniu dawki?? No chyba że znacie coś innego co zwalczy mak?? pozdrawiam
    • Przez TopAgroPlus
      Witam mam pytanie odnośnie nawozów pod rzepak ?Jakie dawkowanie soli potasowej i fosforanu amonu?