Polecane posty

pawlus224    2624

Taaaa ... Jak mój kolega z klasy na studniówce za dużo wypił - nauczyciele sie zorientowali to on uciekac do domu - wyszedł na dwór i zamiast w stronę domu , to coś mu się "popiepszyło" i w stronę rzeki zaczął biegnąć ;) - naszczescie się wywalił w błoto i juz go ujeli ;)

 

Drugi znowu jak sie upił to najpierw cicho siedział i cieszył mordę a za chwilę pyk - lezy i spi B)

 

 

 

Jak nogi nie nadążają to dobrze miec rower - zaobserwowałem u mni na wsi ze panowie z pod sklepu za jego pomocą potrafią przebyc imponujące odległosci , oczywiscie rower ich prowadzi , nie odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Jest śmieszna anegdotka, Jedzie gość autem a policja HALT, psiaki pytają kierowce dlaczego jedzie autem w takim stanie to kierowca na to : bo nie jestem w stanie iść ;) ;) Nie polecam bo 100 razy się uda a za 101 Cie złapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A kojazycie scenę z "UPana Boga w Ogródku" kiedy to policja zatrzymuje Bociana i kaze mu wysiąśc ?

 

tak apropo anegdotki @tomiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

ja raz na ognisku wypiłem 0,5 litra ;) tyle mi powiedzieli że wypiłem i 10 km przejechałem do domu skuterem ;)


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Ja tam kiedyś coś wypiłem i wszyscy nagrzani byli ale rowerem zjechałem do domu bo z górki było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

a o kacu anie nie pisze na drugi dzień jeszcze mię matka o 8 wywaliła że mam iść pastuch robić no i czea było iść to co 2 kołek wymiotowałem ;)


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Prawdziwy kac jest wtedy gdy budzisz się zdziwiony (bo przecież nie kładłeś się spać ;) ) a ściany pokoju uciskają cię w skronie-kłopot zaczyna się wtedy gdy jest to naprawdę duży pokój ;) (jak u mnie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Heh , najgorzej pic na wyjazdach ;) Jak byłem na argo-show z klasą to pierwszego dnia była taka biba , że nawet kierownik szkolenia praktycznego po schodach na czworaka wchodził ... A na drugi dzień kazdy się z kazdego smiał - "jak ty wyglądasz ;) "

 

 

Ja tam nie piję dużo ani często , ale jak się wszystko dobrze ułoży (rodzaj eódki podpasuje, towarzystwo ) to mogę pić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej - bo się prędkości boje na trzeźwo ;)

 

Teraz tylu pijanych na drogach że strach na trzeźwo jechać ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

przydadzą sie waze rady bo jutro będzie się działo ;) A do domu daleko bardzo dlatego w miejscu imprezy o ile pójde tam sobie przekimam do rana


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

I koledzy idzie sylwester a więc przydadzą się rady jak wypić dużo i żeby stać hehe

Wychowaca z technikum móił żeby zjeść ciasto jakieś i trochę cukru plus witamina C,

gdzieś słyszałem o szklance smalcu ;)

Z tego co próbowałem to trzeba dużo jeść :P

Ale może macie swoje sprawdzone sposoby ale pytam na poważnie ;)

Edytowano przez tomi382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kieliszek oliwy.Dłużej się utrzymasz że tak powiem " na powierzchni". Słyszałem jednak że jak już "zanurkujesz" to może być dłuższe "yellow submarine" ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Dzięki ;) ale może ma ktoś jeszcze inny pomysł na przedłużenie aktu libacji.

Gdybym był chodzącym opasem ponad 100kg napewno nie miałbym takiego problemu jednak 76kg na 184cm to zbyt mało a nie chce wcześnie odpaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Z tym cukrem to może coś byc ... pamiętam ,że jak zagryzałem "pomarańczówkę" dużą iloscią ciastek to i wytrzymałem długo i kaca nie było ;)

 

Ja jak tak bedzie dalej wiało i padało to biorę ferdka i jadę na sylwestra ;) - w koncu same polne drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Jeszcze sobie przypomniałem że jak piliśmy soplicę wiśniową na umór to się potem cuda działy z organizmem :P Także nie polecam kolorowe trunki to można tylko na "smaka" sobie wypić ;)

Edytowano przez slawek82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wasze porady przydadzą sie na dzisiejszy poranek prawiecałe AF obolałe będzie :o


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj