Polecane posty

lysyrolnik    17

Ja się już zaopatrzyłem w pomarańcze i cynamon :D cytryna i miód są, lód też się znajdzie :D Także jutro z rana będzie wielkie leczenie przed robotą :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na zwykłego kaca mi pomaga rosół albo piwko... raz mi pomogło 2KC moment oddało ... parę razy było tak ze co wypiłem to cofało i trudne było leczenie,,, ale nic dobrego takie picie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Tak jeśli chodzi o picie wódeczki to po pierwsze przed koniecznie musowo się dobrze najeść :D . Najlepiej jakby to było coś tłustego , chodzi o to aby żołądek był "wyscielony" wtedy to mozna duużo (w miare rozsądku). Ważne aby alkochol był markowo dobry to kaca nie ma. To tak pisze tylko w moim przypadku, ale jagby co to kaca musze zwyczajnie odchorować. :lol:

PS. @mirasek ciekawy jest ten twój przepis- będe musiał kiedys go spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Musze zgodzic że z przedmówcą, w sylwestra pojechalismy na impre do kumpla 7 flaszek w 5 ale przed to jescze się nażarlismyi w trakcie imprezy tez orzeszki i rano nie widzialem różnicy czy piłem czy nie pilem a o 4 rano spać szlem bo wrócilem dopiero


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja raz miałem taką imprezę ze wypiliśmy po litrze na głowę... pamiętam jak do domu wróciłem ale ciężkie były następne dwa dni... i po tamtym piciu już nie mogę pić... zatrucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Dobrze schłodzone 2 mocne browary z rana.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

upiliście sie lekko kiedyś sokiem jagowym w gorący dzień ? podobnież można się nieźle podpić bo sokiem się nieupije jak wódką, ale troche tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

ja raz przed imprezą wziąłem 2kc i to naprawdę działa .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

pewnie że działa po imprezie też, ale jak już ktoś tu wspominał trzeba rozgraniczyc kaca od zatrucia bo to różne przypadki :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pić ;) ale ja mam sposób tylko nie wiem jak inni zareagują... jak wiem że coś mam wiecej chlupnąć to wpierw jem coś tłustego... mi pomaga... 2kc też jest dobre, polecam...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beny862    0

2kc mi nie pomaga.mi pomaga kąmpiel siedzenie ok 1.5 w wannie.Mój znajomy to surowe jajko łyka i jest mu zawaliście albo klina bądz piwko.Ale to cieżko przyjąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamvet1    0

Ja mam 2 metody:

-jeśli muszę tego dnia być na chodzie to piję red bulla (naprawdę stawia na nogi)

-jesli nie musze nigdzie jechac drogami publicznymi itd. to piję 2 browarki i znowu pijany idę spać. Jak sie obudze to już jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3
a ja nie pije i nie mam kac-a

 

podobnie jak zetor5321 nie piję alkoholu i nie mam kaca :)


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Ja nie pije,ale gdzieś czytałem albo słyszałem żeby po wypiciu przed spaniem zjeść łyżkę miodu.Miód podobno wypłukuje tą substancje,która powstaje z alkoholu i jest odpowiedzialna za kaca.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4
Nie pijesz ale masz stosowny Nick ;)

Heh nick rzeczywiście stosowny.Jak ktoś u mnie w szkole ma kaca to zawsze aluzje do mnie są.A przecież to przezwisko z pierwszych liter imienia.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Hehehe ;) a ja kaca nigdy nie miałam ;) choc piłam i to ostro :D


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj