helikopter

jaki rozrzutnik, 6-8t

Polecane posty

helikopter    0

Witam, 

 

Jaki polecacie rozrzutnik do obornika o ładowności 6 lub 8 t ? Maszyna ma być nowa, jeśli będziecie znali ceny to od razu poproszę. 

wyposażenie: 

- 2 wały ślimakowe, 

- hydraulicznie unoszona grodź

- posuw hydrauliczny

- najlepiej na tandemie lub na "traktorowym" ogumieniu

 

Od razu powiem, że jakoś nie mam przekonania do maszyn UNII. 

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek123422    7

Ja mam Tytan 10 t premium od 4 lat i co rok u mnie wywozi ok 110 rozrzutników i nic się nie dzieje, ale jak tam uważasz, ja nie narzekam :)


Massey Ferguson 5455
John Deere 5820
Zetor 7745 + TUR
Ursus C-360 + TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziarz    12

mamy doświadczenie z rozrzutnikiem apollo na dużym kole z klapą i zasówą, wywozimy rocznie około 1000t obornika, 3 lata bez awaryjnego użytkowania. Też byłem sceptykiem który na maszyny unii mija szerokim łukiem ale ta jest na prawde spoko,jego wada to szerokość , nie miesci się w polne drogi bo koła sporo wystają, ale lepsze to niż zapadający się tandem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz789    2

W grudniu zeszłego roku był za 74 tyś ale nie wiem czy netto czy brutto.

 

http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-apollo-8-CID757-ID9ZVnt.html

 

A co sądzicie o rozrzutnikach Euromilk?

 

http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-euromilk-buffalo-rx1300-CID757-IDdyJLb.html#ff56441fc9

 

Ciekawe czy rozrzutniki Ursus są teraz takie dobre jak jeszcze za czasów Warfamy bo mają niezłe ceny.

Ktoś może ma dłuższy czas jakiegoś Ursusa i może się wypowiedzieć?

 

http://olx.pl/oferta/nowy-rozrzutnik-obornika-ursus-6-ton-przyczepa-CID757-IDdlmUF.html#6b3f1a7b9e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajek    20

Pozwólcie że się podepnę. Również szukam rozrzutnika. Moje wymagania to 8 ton, tandem, resor na każdej osi, szerokie opony, górny zaczep, posuw hydrauliczny. Na razie mam wyceniony Unia Tytan 10 Premium 80 tys. brutto. Widać że to kawał dobrze wykonanej maszyny, na materiale nie oszczędzali, ale trochę drogo moim zdaniem. Co moglibyście polecić w podobnej (nie dużo niższej jakości) tańszego? Cynkomet? Ursus? Metal-Fach? Pronar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Nowy adapter Cynkometu

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajek    20

Kolego @paktofonikas1987 masz coś wspólnego z CynkoMetem? Myślałem też nad tym N-221 8t na resorze i szerokim ogumieniu. Szkoda że nie można dobrać 2-bębnowy adapter pionowy i górnego zaczepu. Słabą mam opinię o Metal-Fachu, ale nie wykluczam że może coś się u nich poprawiło w ostatnich latach. Czy ktoś coś może powiedzieć o M-F N267?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj