Skocz do zawartości
News
BlarAndi

Zetor 5340 Jaki pług obrotowy ? jaki krokodyl do tura?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BlarAndi    0

Witam.
Jaki polecacie pług obrotowy do zetora 5340?
Drugie pytanko troszkę z innej "beczki" wie ktoś może z posiadaczy jaki udźwig  ma tur trac lift 100? jaki krokodyl do niego założyć?:)
Z góry dzięki za odpowiedzi! :)

poziomka    10

Szerokość pługa to tak do 1.2m nie ma co za dużo szaleć.Co do reszty to nie pomogę.

Edytowano przez poziomka

Wiadomość z agroFakt.pl

STIG0013    407

nie wiem ile tam dokładnie waży ale mam 7340 z obciążnikami i wiesz mi że z 4 obrót nie ma szans żeby jechać, 3 skiby i tyle. Agregat 3,6 metra 1050 kg masy miota 7340 jak chce, pług akpil km 180 4 skiby miota forterrą 130 z 700 kg na przodzie, dopiero po włączeniu amortyzacji jest ok

Edytowano przez STIG0013

STIG0013    407

hehe już myślałem że 4, wcześniej już pisaliśmy że 3 skiby

chodzi ci o dokładny model ? Jak używane to aby stan był dobry

BlarAndi    0

hehe używany chciałbym jakiś dobry i w przystępnej cenie oczywiście 3 skiby. Rozmyślałem o 4 skibowym ale to zagonowym lecz po opiniach innych zdecydowałem się na obrotowy.

Zetor10    0

Panowie i panie też szukam pługa obrotowego do zetora 5340 i znalazłem rabe werk 3 skibowy  na lekkiej ramie stary typ  .Jak się sprawdzają takie pługi i na co zwracać uwagę przy zakupie.

jarecki7745    29

dobre pytanie ,też przymierzam sie do kupna jakiejś obrotówki do 7745 i tak sie zastanawiam czy szukać starego złoma z zachodu czy kupić coś takiego jak kolega podał w linku

romek6340    203

Szukaj "starego złoma z zachodu ". Jak będzie w przyzwoitym stanie to wiele dłużej posłuży i ryzyko, że coś się ugnie czy urwie jest wiele mniejsze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez patryk1213
      Witam, gdzie można kupić tapicerkę na błotniki do zetora 7245 do wąskiej kabiny, z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez Mateusz_6340
      Witam, mam mały problem. Chodzi o to, że lampy dachowe o takie http://allegro.pl/reflektor-glowny-lampa-fendt-zetor-massey-01782-i7342580643.html świecą tak że szału nie ma i jeszcze skupiająco i czy zmiana żarówek(na takie) http://allegro.pl/zarowki-osram-night-breaker-laser-h4-130-duo-box-i6636850540.html  sprawiła by lepszy efekt świecenia czy też musiałbym zainwestować w lampy z innym odbłyśnikiem np. takie  http://allegro.pl/reflektor-glowny-lampa-fendt-zetor-massey-01796-i6922637631.html  Jeszcze chciałbym zmienić zwykłe żarówki H3 w tylnych lampach na takie http://allegro.pl/osram-zarowka-h3-night-breaker-unlimited-110-i6150617018.html tylko nie wiem czy warto? Może ktoś ma i podzieli się opinią? Z góry dzięki
    • Przez unipasz
      W zetorze 7745 cieknięcie tak jakby olej z nawiewów  podejrzewam ze jest dziurawy i czy trzeba ścigać dach do wymiany , czym te nawiewy są zasilane
    • Przez Krystian7745
      Witam mam problem z zetorem 7745 jest on z rewersem problem polega na tym ze z biegu neutralnego(luzu) gdy chce włączyć wsteczny to ciagnik stoi w miejscu i jest bardzo mocny zgrzyt do przodu jedzie bez problemu i tak jest na każdym biegu. Podpowie ktos co może byc za przyczyna ? z góry dziekuję 
    • Przez Dawid777
      Mam zetora 7211 i ciągam nim talerzówke 21 talerzy 2.2m. Pole wygląda ładnie ale zaatakował je perz, straszny perz. A jest nierówno jak po wojnie. Chce kupić kultywator ścierniskowy 9 łap lemken lub rabehart czy jakoś tak, ale boje się że nie pociągnie. I jestem ciekaw jak wychodzi pole po takim agregacie bardzo bym prosił może jakąś fote?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.