Skocz do zawartości
greenteamJD6430

tabela wysiewu - AMAZONE AD 303

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez greenteamJD6430
      Witam

Miał ktoś do czynienia z takim komputerem.
      Jakie ma funkcje ?
      Jak je włączyć ?
      Z góry dziękuję

• Przez MrZgredy
      Witam jak myślicie waszym zdaniem który zestaw byłby lepszy do ciągnika 110km w bliższym czasie będzie możliwe że czipowany  :rolleyes:  Zastanawiamy się nad kupnem takiego zestawu jak  Kverneland NGM + Accord DA-S lub AMAZONE AD302 KE302 . Obydwa zestawy na redlicach talerzowych . Trochę ta dmuchawa w Kverku nas przeraża ale z tego co słyszałem to bardzo dokładne siewniki . Czekam i liczę na jakieś rady z waszej strony

• Przez deutzdx605
      Witam.
      Posiadam w swoim siewniku mechanizm automatycznych ścieżek i zamykają mi się co 4 raz czyli bębenek jest na 12 metrów, Chętnie wymienię się z kimś kto ma taki bębenek co zamyka ścieżki co 5 raz czyli co 15 metrów, ewentualnie odkupie jeżeli ktoś ma zbędny. Pozdrawiam
    • Przez Qba1
      AMAZONE ZA-M 1201 SPECIAL
        - maszyna fabrycznie nowa - pojemność 1200 litrów, możliwość rozbudowy do 3000 L - szerokość wysiewu 18-24 m, możliwość wyboru innej szerokości pracy - hydrauliczne otwieranie komór - talerze oraz dół rozsiewacza wykonane ze stali nierdzewnej - w komplecie wałek, sita, oświetlenie - system SBS   Promocyjna cena, ostatnia sztuka 2015!   CENA NETTO: 18 700 zł    Odbiór pod Płockiem.   Po zdjęcia i więcej informacji proszę na priv. tel. 500 401 523