Skocz do zawartości
News
traktorpolo

inrernational 956xl gdzie znajduje sie rozdzielacz

Polecane posty

traktorpolo    0

witam koledzy prawdopodobnie mam coś z rozdzielaczem od podnośnika potrzebuje informacji gdzie on się znajduje i jak się do niego dostać prawdopodobnie się zawiesza lub jest zabrudzony   pomocy  objawem jest to ze jak włącze ta wajche od podnoszenia do samej góry  na transport to wtedy jak go na maxa będę dociskał do podnosi ładnie ale nie trzyma jak puszcze to opada  a wcześniej po prostu się blokował tak jakby się zatrzasnoł i podnosił   podejrzewam ze rozdzielacz tylko gdzie on jest i jak się do niego zabrać   z góry dzięki za odpowiedzi

traktorpolo    0

dzięki kolego a żeby go wyciągnąć trzeba podnosić kabine      po  prawej stronie z tyłu jest ten rozdzielacz? tam gdzie idą 4 wyjścia hydrałliczne to nie jest czasem rozdzielacz od wywrotu przyczep    czy  to sterowanie jest na jednym rozdzielaczu wszystko czy jest jeszcze inny rozdzielacz od podnośnika?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szymonek5320
      mam problem ponieważ przy wyjściu jedna para gniazd działa bardzo ładnie dźwignia chodzi lekko natomiast druga to trzeba użyć i to dużej siły żeby ją w ogóle ruszyć.
      dziś rozebrałem odpiąłem linkę od dźwigni przy rozdzielaczy i linka chodzi bardzo lekko
      czyli wychodzi na to ze wino może leżeć w rozdzielaczu tylko co może być przyczyna
      i jak naprawić ta usterkę
    • Przez Arekmucha1980
      Hej,  nie wiem czy był juz poruszany temat o rozdzielaczu hydraulicznym  fahr m900. A mianowicie wymieniałem uszczelniacze na walkach w poszczególnych sekcjach i wszystko szło nieźle aż do momentu gdy sie zorjetowałem ze wypadły jakieś śruciki i teraz nie wiem w których kanalikach powinny być pomocy bo nie mogę ruszyć dalej a czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa ten przyśpieszacz bębna młocarni  bo mam taki napedzany na łańcuszek ale to nie działa 
    • Przez Boveer
      Sprzedam Elektrozawór, rozdzielacz przedni napęd C385 nr kat: 88178901

• Przez PronarekP5
      Witam posiadam na sprzedaż części pochodzace z kombajnu Claas Dominator 88 s, a mianowicie :
      -Rozdzielacz hydrauliczny w idealnym stanie 
      -wariator jazdy kompletny stan również idealny 
      -koło pasowe skrzyni biegów w stanie idealnym 
      -pasy jezdne org claas jak nowe bez pęknięć itp. 
      Ceny do uzgodnienia 
    • Przez Adamo90
      Witam jak sam tytuł wskazuje post dotyczy modyfikacji rozdzielacza. Ma to wyglądać tak rozdzielacz pod siedzeniem który steruje podnośnikiem do wywalenia na jego miejsce montowana jest płytka z dwoma otworami kupuję rozdzielacz hydrauliczny 2 sekcyjny przewodami łącze tą płytkę z rozdzielaczem. Resztę otworów w rozdzielaczu przeznaczam jako wyjścia hydrauliczne.Czy wszystko będzie pięknie nic nie będzie kapac i czy się zwiększy wydajność podnośnika czy lepiej od razu wstawić siłowniki pomocnicze. Czy ktoś zrobił już taką przeróbke u siebie w 30? Jeżeli tak dacie jakieś zdjęcia rady czy się opłaca czy lepiej kupić normalny rozdzielacz. W internecie jest masa takich przeróbek ale nie znalazłem żadnych schematów i dobrych zdjęć. Bo teraz to ja zwykłej beli nie dam rady podnieść. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.