Skocz do zawartości
zetor7045xD

Case MX 100c Po remoncie bierze olej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej

To jak robiłeś taki drogi remont to dlaczego nie sprawdziłeś luzu na prowadnicach lub nie oddałeś głowicy do sprawdzenia

Mikos22    2

Witaj. Miałem remontowany silnik, tyle że Perkinsa w znanym zakładzie, powiedzieli tak, że ciągnik nie może stać w miejscu i parkotac, bo inaczej będzie później brał olej, szkoda roboty, ciągnikiem trzeba jeździć, od razu po założeniu do ciągnika, np po okolicznych wsiach przez 10mtg, a później można go dawać w robotę i ma być ok i tak jest, zrobiłem wg zaleceń i grama oleju nie bierze. Jeśli wszystko dobrze złożone to wina może leżeć w nieprawidłowym docieraniu zaraz po remoncie, bo podałeś, że stał na wolnych obrotach.. Olej, fakt, powinien być od razu 15w40..

zetor7045xD    7

Czas pokaże, co do głowicy to mechanik dawał ja do planowania i sprawdzenia. Wlalem teraz olej 15w 40 zrobiłem 40km na pusto bo musiałem go odwiezc na bazę i przez ta trasę nic nie wziął oleju.

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor7045xD    7

Problem się rozwiązał już dawno temu. Nie miałem czasu napisać, ale glowica została zdjęta zawieziona na warsztat i zrobiona tak jak powinna. Od ponad roku nic oleju nie bierze jak ręką odjął.

Lukas85    13

Czyli jednak winne były prowadnice i uszczelniacze?

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez scoutMonster
      Witam co użytkownicy modelu MXM  powiedzą o skrzyniach biegów w tych modelach? Jak z awaryjnościa i na co uważać przy zakupie? 

• Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM
    • Przez Lubago
      Cześć , Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat CASE MX 285 i 270 .  Ciągniki nie są zbyt drogie jak na taką moc , dlatego zastanawiam się  jak jest z ich jakością, spalaniem,słabymi stronami itd.
      Wiem ,że modele MX 150 i 170 miały bardzo dobrą opinie ale jak z tymi mocniejszymi???
      Mam na oku model MX 285 z 2003 roku, przebieg niby ok.9 tys mtg.
      Będę wdzięczny za każdą informacje
    • Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM