Skocz do zawartości
News
greenteamJD6430

funkcje komputera - amzone ad 303

Polecane posty

Witam

Miał ktoś do czynienia z takim komputerem.

Jakie ma funkcje ?

Jak je włączyć ?

Z góry dziękuję

post-163450-0-67448400-1458414339_thumb.jpg

Edytowano przez greenteamJD6430

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris148a
      Witam, chciał bym się dowiedzieć coś więcej o tych siewnikach, wiem tylko że mają 3 rzędy radlic czyli około 38. Mi by wystarczyło 27, 29 na 3m to nie ma problemu żeby resztę zdemontować a te co zostaną w równej odległości ustawić. Proszę o wypowiedź kolegów co mieli styczność z takim siewnikiem.
    • Przez dan02
      witam.  kupiłem  amazone d7 3m. super s. zastanawiam się czy nie  jest  za  rzadki.  3 metry  i ma  tylko  21 leji.  czyli  wychodzi co  14.28 cm.  moim zdaniem  do siewu pszenicy  i jęczmienia to trochę  za  dużo  w odstępach.  co  Wy o tym myślicie?  proszę o pomoc.  
    • Przez karol210589
      Witam. Chciałbym zapytać użytkowników rozsiewacze do nawozów Amazone Jet lub rauch aero. Chodzi mi przede wszystkim o ustalanie wysiewu na jakiej zasadzie się to odbywa, i jak to wychodzi w praktyce. Za kazda rzetelną informacje bardzo dziękuję:-)
    • Przez Arek39
      Mam problem z ustawieniem siewnika amazone ad 302 na redlicach talerzowych tzn. siewnik sieje rzepak za głęboko. W związku z powyższym postanowiłem wymienić ,,stopki" znajdujące się przy talerzach. Tylko nie wiem na jakiej wysokości mam je ustawić od powierzchni ziemi?  

• Przez kubeix
      Witam,
      Posiadam siewnik amazone d7 special II, który ma automat do robienia ścieżek sterowany hydraulicznie.
      W automacie są liczby 0 1 2 3 , czyli pozwala zrobić ścieżki na 12m, a moje pytanie brzmi czy ktoś może próbował przerobić żeby robił ścieżki na 15m ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.