News
rataj

Gdzie kupowaliście swoje Claasy??

Polecane posty

LukeClaas    395

Ja swojego dominatorka kupiłem u handlarza.

@tomuś88xD od korbanków te dominatory brałeś nowe czy używane?

Wiadomość z agroFakt.pl

Kipek1    2

Swojego Claasa kupiłem w niemczech,tak jak inne maszyny,tam ma się raczej pewność że sprzęt niebył picowany jak u nas robi to co drugi handlarz.A i ceny są dużo niższe niż tu nawet jak doliczy się jeszcze transport,bo tak jak koledzy piszą maszyny na eksport a wcale do PL mają inne ceny :lol:

bercikoo    0

ja swojego dominatora brałem w wierzbnie koło ostrowa wlkp od handlarza ma tam duzo kombajnów wszystkie sa schowane pod dachem i porzadne. ogladałem kombajny u arona koło łasku i nie polecam nikomu tej firmy wszystkie kombajny zgnite pomazane farba i drogie te kombajny nadawały sie tylko na złom

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ClaasDominator
      Witam,
      Chciałbym zapytać o wymianę oleju w Kombajnie Claas Dominator 98 - z silnikiem Mercedesa OM352A.
      Interesuje mnie konkretnie ilość oleju jaką można wlać oraz, który olej polecacie?
      Dziękuję.
    • Przez NewVario
      Witam wszystkich, proszę Was o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu : (od 3 sezonów zrywa mi często w trakcie żniw klina na podajniku ziarnowym ( do zbiornika) u samej góry

Zaznaczyłem czerwonymi kropkami koła zębate na których zrywa mi te kliny, teraz moje pytanie jest następujące, co jest wadliwe ? Wydaje mi się , że jadę wolno i nie ma nie wiadomo jak dużo masy do przetransportowania (przerobienia ) heder 3,9m i nawet na pełnym przyspieszaczu na 1 nie jeżdżę. A wydaje mi się, że ten kombajn powinien mieć większe możliwości. 

Proszę bardzo o pomoc bo już się tak 3 sezon z tym męczę. Swoją drogą czy u Was w Dominatorach 85 też trzeba chłodnicę w trakcie dnia z plew oczyszczać bo łapie czerwona temperaturę ? Chłodnica była sprawdzana na drożność i czyszczona (dwa razy wyjmowałem w trakcie żniw bo się okazało, że mechaniker źle złożył, a drugi raz, awaria klina na pompie wody).

• Przez Maju3060
      Witam. Chcielibyśmy zasiać trochę kukurydzy na ziarno lecz pytanie czy da radę skosic zwykłyn hederem, na YouTube jest filmik gdzie koszą tak lecz pytanie czy sprzęt bardzo na tym odczuje, czy w ogóle da radę to kosić. Może ktoś tak próbował i wypowie się? Areał to ok 2ha.
    • Przez Zbyszek0567
      Witam, kupiłem w tym roku claasa senatora, silnik perkinsa 6-cylindrowy i całe żniwa normalnie skończyłem. Problem jest taki, że gdy chciałem go schować na zimę, odpaliłem go normalnie i zostawiłem na wolnych obrotach żeby odpiąć heder i nagle sam z siebie zgasł. Sprawdziłem rozrusznik, akumulator i nadal nie może odpalić. Założyłem drugi rozrusznik i silnik nie może okręcić. Tak jakby się gdzieś zablokował. Gdzie szukać problemu?
    • Przez Niko621
      Witam mam problem z podnoszeniem motowidel z claasie 86 a mianowicie  prawa strona szybciej podnosi i opuszcza od lewej. W lewym siłowniki wymienione uszczelniacze i zaworki i bez zmian. Jestem swierzym użytkownikiem tak że proszę o wyrozumiałość. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj