News
rataj

Gdzie kupowaliście swoje Claasy??

Polecane posty

LukeClaas    395

Ja swojego dominatorka kupiłem u handlarza.

@tomuś88xD od korbanków te dominatory brałeś nowe czy używane?

Wiadomość z agroFakt.pl

Kipek1    2

Swojego Claasa kupiłem w niemczech,tak jak inne maszyny,tam ma się raczej pewność że sprzęt niebył picowany jak u nas robi to co drugi handlarz.A i ceny są dużo niższe niż tu nawet jak doliczy się jeszcze transport,bo tak jak koledzy piszą maszyny na eksport a wcale do PL mają inne ceny :lol:

bercikoo    0

ja swojego dominatora brałem w wierzbnie koło ostrowa wlkp od handlarza ma tam duzo kombajnów wszystkie sa schowane pod dachem i porzadne. ogladałem kombajny u arona koło łasku i nie polecam nikomu tej firmy wszystkie kombajny zgnite pomazane farba i drogie te kombajny nadawały sie tylko na złom

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin140888
      Witam Forumowiczów. Od kilku dni jestem posiadaczem kombajnu Claas Consul. Kombajn był wcześniej przystosowany do zbioru fasoli i teraz jestem w trakcie przystosowania go ponownie do zbioru zboża. Po wyczyszczeniu wszystkich możliwych elementów pozostał mi jeden problem do rozwiązania, mianowicie ustawienie odpowiedniej szczeliny na klepisku. Próbowałem zmienić jego ustawienie za pomocą przekładni z lewej strony siedzenia ale klepisko porusza się tylko kilka mm do góry a sama "wajcha" przeskakuje max o 6 oczek. Czuć opór na niej pomimo poluzowanych przeze mnie śrub, dociskających pręty z gwintem które trzymają klepisko. Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem? Czy może powinienem zupełnie inaczej podejść do problemu. Proszę o pomoc.
    • Przez MichałMarcinek
      Witam. Sprawa tego typu, że opuszcza mi bardzo szybko heder. tzn. opuszcza samoczynnie. Żadnych wycieków, uszczelnienia na siłownikach nowe. Czy wina leży po stronie rozdzielacza? Czy ewentualnie w zaworku w rozdzielaczu?
    • Przez Batrek04
      Witam. Mam pytanie jak ustawic luz na panewkach wytrzasaczy po wymianie wału wykorbionego w mercatorze 60
    • Przez frank
      witam gdzie mozna kupic stół do rzepaku do hedera 3,90 claas
    • Przez arweix
      Witam zakupiłem niedawno kombajn zbożowy Claas dominator 88sl i będę nim pierwszy raz kosił rzepak. Czy mógłby ktoś podać jakieś informacje jak ustawić powyższa maszynę do tego zbioru ??  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj