Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jurass    0

Witam poszukuje kontaktów do  kupców na  pestki dyni bez łuskowa odmiana Junona. Jak coś to PW

Wiadomość z agroFakt.pl

bazalt50    9

Uprawiam dynię na paszę, Bambino. Powiedzcie - czy u was też gnije na potęgę? Zaczęła gnić jeszcze w polu. Gnije nie tylko u mnie ale i u sąsiadów tak samo. Nigdy wcześniej takich cudów nie było.

Rok był dość wilgotny - dodam. Jaka może być przyczyna?

Podkarpackie.

Jurass    0

u mnie też gniła i dużo roboty zrobiły  myszy i chomiki na polu. A czym pryskacie od chwastu? Command i devrinol?

raul1985    0

Witam poszukuje kontaktów do  kupców na  pestki dyni bez łuskowa odmiana Austriacka . Jak coś to PW

Jurass    0

Aktualnie cena dyni bez łuskowej u handlarza to 5zł. Dobrze że na kontrakcie mam po 9zł+vat.

marcin103122    19

Odświeżam temat. Ma ktoś odbiorcę na dynie Mazowieckie/ Świętokrzyskie? Albo na pestki. Jak coś PW.

Odświeżam temat. Ma ktoś odbiorcę na dynie Mazowieckie/ Świętokrzyskie? Albo na pestki. Jak coś PW.

Agrest    409

Jakie ceny za nieobieraną w tym roku? U mnie z racji potwornej suszy nędza straszna, jakieś 50% nie spełni norm wielkościowych dla przemysłu. Rok dyniowy pod kreską ;[

Może ktoś dla bydła lub świniaków potrzebuje?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rafal180
      Witam. interesuje mnie kto z was stosuje nawadnianie swoich upraw np .podczas suszy i nie tylko.
      Planuje ktoś z was kopanie studni głębinowej??. Jeśli tak to na ilu metrach macie wode . i jakie deszczownie posiadacie
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez sezam
      Witam mam mam trochę tego maliny z 40 arów a truskawki 15arów i chciałbym się spytać czy nawadniacie swoje plantacje i czy widzicie jakiej porawe wydajności
    • Przez Pepik190
      Witam
      czy ktoś z af uprawia dynie bezłuskową.Bardzo interesuje mnie technologia uprawy ewentualne polecane odmiany.
      Z góry dziękuje
    • Przez agrofoto

Szanowni Państwo,
      Po ciepłym przyjęciu i dużym zaiteresowaniu pierwszą prezentacją on-line, portal AgroFoto.pl wspólnie z firmą BASF zaprasza na drugą wirtualną prezentację na żywo dostępną on-line.
      Ty zasiądziesz wygodnie z kawą bądź herbatą przed swoim komputerem a informacje, wiedza i praktyczne wskazówki przyjdą same wprost do Ciebie. Teraz wystarczy tylko wejść na stronę, do której link znajduje się poniżej
      https://agrofoto.clickwebinar.com/Profesjonalna_ochrona_kukurydzy
      i wziąć udział w prezentacji na temat profesjonalnej i bezpiecznej ochrony kukurydzy przed chwastami . Liczymy na zainteresowanie najnowszymi technologiami BASF wykorzystującymi nowoczesne substancje aktywne, dające szerokie spektrum zwalczania chwastów oraz wysoki poziom bezpieczeństwa dla roślin kukurydzy (brak fitotoksyczności oraz zahamowania wzrostu roślin) Z całą pewnością dowiedzą się Państwo czegoś ciekawego o prokuktach, które lepiej pozwalają chronić kukuydzę . Będą pytania, my odpowiemy.
      18 marca o godzinie 19 wejdź do „pokoju konferencyjnego” AgroFoto.pl i bądź z nami.
      Do zobaczenia i usłyszenia*!Zespół AgroFoto.pl & BASF
      *Pamiętaj, aby sprawdzić czy działa Ci dźwięk w komputerze

Co potrzebuję, żeby przystąpić do prezentacji online?

W prezentacji można uczestniczyć podłączając się z dowolnego miejsca z dostępem szerokopasmowym do Internetu.
      Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu potrzebujesz:
      - przeglądarkę internetową z zainstalow anym Flash Playerem 10 (lub wyższym),
      - słuchawki lub głośniki, aby słyszeć naszego prezentera,
      - dostęp do Internetu (minimalna przepustowość łącza 512Kb/s).
      Połączenie z prezentacją odbywa się przez przeglądarkę internetową za pomocą platformy ClickWebinar, która działa poprawnie z popularnymi przeglądarkami takimi jak MSIE, Firefox, Chrome z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym).
      Jeżeli łączysz się z urządzenia mobilnego ściągnij aplikację dla iPada, iPhone, Androida i BlackBerry.
      Uwaga! Podczas pierwszego podłączania możesz przetestować swoje połączenie (aplikacja sprawdza czy użytkownik ma zainstalowane wszystkie niezbędne kompon enty do prawidłowego działania).
      Szczegółowe informacje, w przypadku wystąpienia problemów z połączeniem znajdziesz - TUTAJ.