Skocz do zawartości
seba25

Władimirec gaśnie na wysokich obrotach pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
seba25    3

Witam mam taki problem gdyż założyłem pompe która była oddana do regeneracji wraz z wtryskami,pompiarz powymieniał zużyte czesci wymienił też końcówki wtrysków po były zużyte i poustawiał wszystko na maszynie.Po zamontowaniu i odpowietrzeniu ciągnik odpalił i tu następuje własnie problem bo po dłuższym trzymaniu na wysokich obrotach ciągnik zaczyna gasnąć,a po zgaśnięciu można go znów odpalić.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. :(

Wiadomość z agroFakt.pl

seba25    3

Tylko że jak by się zapowietrzał to musiał bym go za każdym razem odpowietrzyć żeby go odpalić,a on jak mi zgaśnie to elegancko od  strzała zapali i znów można gazować do puki nie zgaśnie tak więc nie wiem czy jest to wina zapowietrzania 

seba25    3

Pytałem się czy lał olej to mówił że nie kazał sobie wlać samemu więc po zamontowaniu w ciągniku wlałem setkę oleju,tylko nie wiem ile powinno być tego oleju w pompie.Ale jest taka sprawa ze przed regeneracją pompy też tak się robiło wiec zwiozłem pompe i wtryski do pompiarza liczyłem ze będzie dobrze a to samo się robi,i nie wiem czy to wina pompy bo jest żle zregenerowana czy coś innego.

seba25    3

A wiec tak wszystko się wyjaśniło pompa jest dobrze zregenerowana,okazało się ze to wina paliwa ciągnik stał długo nie odpalany paliwo było z tamtego roku,w zbiorniku i filtrach był jeden wielki syf.Po wymianie filtrów na nowe wyczyszczeniu zbiornika i zalaniu świeżego paliwa ciągnik smiga na nowo już nie gaśnie i trzyma obroty,i tak wiec dziękuje za porady,temat uważam za zamknięty. :)

UrsusCzesio    303

I widzisz tutaj pojawia sie problem zabierania sie od d*py strony . Najpierw sprawdzamy filtry itp a w ostateczności pompa :D 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się