tomo9911

Kolczyki dla krów z grawerem ?

Polecane posty

tomo9911    0

Witam, mam takie dosyć nietypowe pytanie a mianowicie czy w Polsce istnieje możliwość zakupu kolczyka dla krów z umieszczonym na nim nazwą ojca i nr matki ? Gdyż spotkałem się z takimi kolczykami tyle że za granicą. A nigdzie nie mogę znaleść info na ten temat. Może ktoś coś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

jak zapłacisz to Ci wypala co będziesz chciał tylko musisz się zgłosić do firmy która produkuje kolczyki


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo9911    0

Czyli raczej można nazwać to niestandardową usługą ?  To znając życie nie znajdę takiej firmy która by się tego podjeła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krowiara   
Gość Krowiara

A nie mozna po prostu markerem dopisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i można,natomiast autor chce mieć już gotowy grawer który bezie w pełni profesjonalny. Myślę,że taka opcja jak najbardziej wchodzi w grę,ale też z drugiej strony nie jest to coś standardowego,więc będziesz musiał dopłacić za taką usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo9911    0

Dokładnie chodzi o to o czym wspomniał przedmówca. Tyle że z tego co się orientowałem reakcja Pani która pracuje w obsłudze klienta była : OOOO. Pierwsze słysze, Nawet nie powiedziała czy jest taka możliwośc  czy nie. Ale po reakcji stwierdzam ze najpewniej nie. Wiec raczej temat nalezy zamknąć. Nie sądze by szybko ktoraś z firm wprowadziła ową opcję na kolczyku.  A szkoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jacenty25
      Witam. Jak w temacie mam problem z rejestracją byków a mianowicie nie mam do nich kolczyków i paszportów, a są już dość duże. A może ma ktoś na zbyciu jakieś zalegajace paszporty? Bardzo proszę o pomoc...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj