bartek537

Deutz Fahr Dx 3.60 i inne (2wd)

Polecane posty

bartek537    0

Witam czy ktoś wie coś na temat Deutz Fahr Dx 3.60 (2wd) 1990-1993rok lub posiada takiego ? Głównie chodzi mi jak ten ciągnik daje radę w każdej pracy i maszynie no i jak z awaryjnością itp itd. I jeśli ktoś ma do sprzedania lub ma namiary to poszukuje ciągnika do 25-26 tys zł max 80KM (Same, Deutz, Fendt) lub stronę internetową z ciągnikami z zagranicy. Bardzo będę wdzięczny za pomoc i opinie. Dzięki i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jak daje sobie rade ? Wszystko zależny od tego jak dopasujesz maszyny do tego ciągnika. Są to ciągniki proste w obsłudze, chłodzone powietrzem silniki, nie ma się co martwić o płyn jak również że go zagrzejesz.  


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Gdzie masz modele z tej serii w takich pieniądzach? Pomnóż tę kwotę x2 to dopiero zaczną się najtańsze egzemplarze w Niemczech. Dlaczego chcesz 2wd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

W sąsiedniej miejscowości jest taki DF, chodzi ok, ale jest strasznie powolny chyba 25km/h jedzie osobiście wolałbym serię Dx4 (np. Dx4.10 lub Dx4.30) mają już 5 biegowe skrzynie i jadą nieco ponad 30km/h. Rozejrzyj się też za Dx80 najlepiej z DE one miały 6biegówe skrzynie 40km/h. Przy zakupie zwracaj szczególną uwagę na pracę przekładni zmianę biegów itp. to musi wszystko chodzi lekko bez zgrzytów, ostrzegam bo koszta naprawy są wysokie, szczególnie biorąc pod uwagę wartośc tego ciągnika. Czy koniecznie musi by 2wd?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek537    0

Nie, nie musi być 2wd nawet lepiej by było jakby był 4x4. Też bym wolał serie Dx80, Dx 4.xx albo coś w tym stylu, ale ciężko znaleźć coś do tej ceny. Jeśli macie coś na sprzedaż to rozważę każdą propozycje. :)


Gdzie masz modele z tej serii w takich pieniądzach? Pomnóż tę kwotę x2 to dopiero zaczną się najtańsze egzemplarze w Niemczech. Dlaczego chcesz 2wd?

Mam u siebie w okolicy właśnie 1990 rok za około 25 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Co z tego że kupisz za 20-25tyś jak bedziesz musiał z 10-15 włożyć może lepiej kupić za te pieniadze jakiegoś polskiego ursusa ciezkiego typu 912 914 932 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek537    0

Co z tego że kupisz za 20-25tyś jak bedziesz musiał z 10-15 włożyć może lepiej kupić za te pieniadze jakiegoś polskiego ursusa ciezkiego typu 912 914 932 

Powiem ci tak zależy jak się obierze czasami ten za 40tys zł może być gorszy niż ten za 20 nigdy nie wiesz co jest. Kolega kupił nowego NH i po miesiącu turbo 7 tys skasowane. Jakoś Ursus i Zetor mnie nie przekonują miałem i powiem że spalanie i robota to taka sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luki9946
      Witam. Jaki polecacie ciągnik o mocy 125 km? Interessuje mnie kupno i nie mam pomysłu jaki. Mam mały budżet tak coś do 60 tyś. Myślałem coś o Case 5150? Co sądzicie? A może john deere 6800? Albo coś innego ale raczej zagraniczna marka bo zetora miałem
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj