Skocz do zawartości
Artis

Opryskiwacz 1000l Skotarek vs Krukowiak zawieszany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Artis    15

Witam, stoję przed wyborem dwóch maszyn:

Opryskiwacz rolniczy zawieszany Krukowiak Heros 1000/15/PHX

-pojemność zbiornika 1000l

-szerokość robocza belki 15 m

-zbiornik polietylenowy włoski typu 3 w 1 (trzy zbiorniki w jednej bryle: zbiornik na oprysk,  zbiornik na czystą wodę do płukania układu, zbiornik na wodę do mycia rąk)

-siłownik stabilizacji w standardzie

-belka sterowana hydraulicznie – podnoszona i rozkładana niezależnie

-instalacja oświetleniowa

-wałek wom

-komputer Bravo 180 S

-głowice pięciopozycyjne z dwoma rozpylaczami szczelinowymi

cena: 36,5 tyś netto

Skotarek 1000l 15m BHP zawieszany

-zbiornik 1000l produkcji polskiej w zbiorniku umieszczony jest rozwadniacz górny do rozpuszczania środków chemicznych

-belka 15m rozkładana hydraulicznie 2x

-belka podnoszona hydraulicznie

-hydrauliczna stabilizacja beczki

-układ płuczący

-komputer bravo 180s

-elektryczne sterowanie hydrauliką orpsykiwacza

-boczny rozwadniacz Śor

-pompa włoska ar185

-głowica 3-pozycyjna

-oświetlenie transportowe

cena: 32,2 tyś netto

Jak to panowie oceniacie ma jakoś podobne maszyny i jest w stanie coś napisać o nich?

Docelowo do pryskania 30ha pola . PROSZĘ o opinie

maniek75    15

czego ty się zastanawiasz 3 koła różnicy skotarkowi jeszcze 100 LAT brakuje do krukowiaka

KOVU    1

w pierwszej klasie szkoły podstawowej jest dodawanie i odejmowanie mi wyszlo 4.300 zł netto

Edytowano przez KOVU

Wiadomość z agroFakt.pl

3przemo3    0

@Artis, skąd wziąłeś tą cenę za Krukowiaka? Jeśli masz taką co piszesz faktycznie to biorę w ciemno! Sprawdź jeszcze raz dobrze, zobacz czy na pewno komputer jest w tej cenie. Ja mam też ofertę na phx 18, ale cena jest zupełnie inna. 

maniek83    5

cenę za Herosa podał prawie poprawną - cennikowo w tym wyposażeniu wychodzi około 39 tys. netto

Sadek    462

Zapytam się tylko czemu belka 15, sami kupiliśmy 18 (potrzebna była 16) a dziś ma już 20 m, nie wiem jak z różnicą cenową ale belka będzie mocniejsza.

20 używam głównie przy rzepaku i opryskach bezpośrednio po siewie.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

b0gdan    85

Do porównania dorzuciłbym jeszcze LUX-a z Unii, na komputer Mullera, taki sam jak w Amazone, Cena ofertowa podobna do tego Krukowiaka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheEnd
      Cześć,  wpadło mi w ręce takie coś jak na zdjęciach, że tak powiem za flaszkę
      Pompa w stanie agonalnym ale może coś z tego będzie, generalnie woda w oleju (emulsje korkiem wyrzuciła) i ktoś ją z wodą zostawił,  więc się rozmraża. 
      Ktoś może wie co to za opryskiwacz i jaka to Pompa? 

• Przez mf25
      Mam problem w Krukowiaku z główny elektrozaworem  przy włączaniu na pryskanie guziczka w komputerku nie otwiera sie wogóle , albo otworzy się na małe cisnienie i leci mniejsza dawka albo po przejechaniu np. 10m dopiero leci te 200l/ha . Musze kilka razy poklikać by się włączył , Jakieś porady?
    • Przez Fugeo
      Cześć
      Która z tych dwóch firm wypada lepiej jakościowo i cenowo? W grę wchodzi opryskiwacz o pojemności 1000 l zawieszany i szerokości belki 15 m. Bury Perkoz 1000 l oraz Krukowiak Heros 1000 l.
      Z wyposażenia jakieś proste elektroniczne sterowanie sekcjami oraz ciśnieniem z ciągnika, rozwadniacz boczny, zbiornik do płukania układu, rozkładana hydrauliczne belka.

• Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez Rolnik_103_54
      Witam, interesuje mnie zakup opryskiwacza polowego 600l i nie wiem z jakiej firmy wybrać Tad-len czy biardzki? Jakie są wady opryskiwaczy?