Skocz do zawartości
1012

Ciągnik 200 - 220 km mocy znamionowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1012    42

Witam, planuję zakup nowego ciągnika w przedziale 200 - 220 km, w grę wchodzą różne marki. Mam propozycję na MF 7622 w wersji efficient, amortyzowana oś, opony tył 710,  przedni tuz, podłokietnik za 108 tyś E. Miałem go wcześniej na testach i wywarł bardzo pozytywne wrażenie w stosunku mocy do uciągu. Wydaje się tylko cena trochę wysoka w porównaniu do innych marek. Nie miałem czasu się jeszcze rozejrzeć dokładnie za konkurencją, więc proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami. Pozdrawiam :)    

varadero112    0

mimo że rozwazalem różne marki ciągników i nie brałem claasa pod uwagę to jednak dziś podpisałem umowę na AXIONA 830 i myślę że to będzie dobry wybór bo jak zobaczyłem go w polu to bije na głowę NH T.270.

1012    42

W jakiej cenie i wyposażeniu wyrwałeś kolego tego axiona ? Nie miałem nigdy styczności z ciągnikami claasa wiec ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ich temat.

Edytowano przez 1012

Wiadomość z agroFakt.pl

massey76    6

z tym MF 7622 dobry wybór silnik ten sam co w fendtach tylko w kabinie sie inaczej prezentuję godny polecenia ;)

MF_Fan_Agri    15

Fendt serii 800 ma silnik Deutz'a a Massey ma silnik AGCO czyli SISU :) Jedyne co jest to samo co w Fendt'dzie to skrzynia Dyna-VT ale to i tak sie rozni oprogramowaniem :)

Hubcio235    0

Ja bym ci polecił troszke większy Cristar Orion 250 o maksymalnej mocy 261km ale można ograniczyć jego moc do 230 jak dobrze pamiętam przykro mi ale nie orientuje się w cenie ale jerzeli chodzi o ciągnik prosty nieskomplikowany to jego polecę widzialem go w polu z 3 kosiarkami dyskowymi wiwm nic wielkiego ale pięknie sie prezentował a w środku jest wielka przestrzeń i w miere najprostszy sposób wymyślony bez żadnych komputerów i innych gó**en :)
https://m.youtube.com/watch?v=VDabA45V888

luisaifer    4

Ten Crystal to taki wygodny Ursus .Było kiedyś zdjęcie czy temat już nie pamiętam i było opisane że problemy są z nimi 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez Sunf
      Witam, szukam opinii na temat kupna ciagnika 6 cylindrowego nowego glownie do orki siewu( również zasprzegniecie na przednim tuzie maszyn doprawiajacych) i do transportu. Głownie biore pod uwage marki Nh Jd Zetor Case Valtra MF 140 km do 160 km. Licze na wiarygodne opinie oraz podpowiedzi dotyczace tych marek. 60ha
    • Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez hodowcamlody
      Mam u siebie hodowlę zwierzęcą i zero upraw, dlatego nie zależy mi strasznie na udźwigu itd. Chciałbym żeby pracował w prasie (aktualnie mam mf 3050 i jest ok ale nowy to nowy no i mógłby być mniejszy i lżejszy przy 70km, daje sobie radę w 100% ) może jeszcze w rozrzutniku 3,5t (żadne obciążenie ale c-360 komfort ma słaby to czemu by się męczyć), dodatkowo przy kosiarce nawet gdyby to była czołowa , + jakieś wożenie bel itd, chcę kupić żeby mieć spokój na lata, zawsze używane ale ile można, parę razy to więcej się w garażu przesiedziało niż w ciągniku w pracy. Co do ciągnika to wymagam żeby posiadał 4WD, skrzynię 40km/h, kabinę dało się założyć przedni tuz i wom, kasą nie chcę szastać bo produkcja jest niewielka tak że mogło by zabraknąć $$ ale określonego budżetu nie mam, lepiej dopłacić i mieć lepsze. Jakieś propozycje?