Skocz do zawartości
1012

Ciągnik 200 - 220 km mocy znamionowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1012    42

Witam, planuję zakup nowego ciągnika w przedziale 200 - 220 km, w grę wchodzą różne marki. Mam propozycję na MF 7622 w wersji efficient, amortyzowana oś, opony tył 710,  przedni tuz, podłokietnik za 108 tyś E. Miałem go wcześniej na testach i wywarł bardzo pozytywne wrażenie w stosunku mocy do uciągu. Wydaje się tylko cena trochę wysoka w porównaniu do innych marek. Nie miałem czasu się jeszcze rozejrzeć dokładnie za konkurencją, więc proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami. Pozdrawiam :)    

varadero112    0

mimo że rozwazalem różne marki ciągników i nie brałem claasa pod uwagę to jednak dziś podpisałem umowę na AXIONA 830 i myślę że to będzie dobry wybór bo jak zobaczyłem go w polu to bije na głowę NH T.270.

1012    42
(edytowany)

W jakiej cenie i wyposażeniu wyrwałeś kolego tego axiona ? Nie miałem nigdy styczności z ciągnikami claasa wiec ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ich temat.

Edytowano przez 1012

Wiadomość z agroFakt.pl

varadero112    0

520 netto na skrzyni c-matic oś amortyzowana, tuz, obciążnik 1200kg, zrobiony pod nawigację, el lusterka ;)

massey76    6

z tym MF 7622 dobry wybór silnik ten sam co w fendtach tylko w kabinie sie inaczej prezentuję godny polecenia ;)

MF_Fan_Agri    17

Fendt serii 800 ma silnik Deutz'a a Massey ma silnik AGCO czyli SISU :) Jedyne co jest to samo co w Fendt'dzie to skrzynia Dyna-VT ale to i tak sie rozni oprogramowaniem :)

Dawniej JakubK203

Zdjęcia są własnością MF_Fan Agricultural.

Zabrania sie używania zdjęć bez wcześniejszej zgody przez MF_Fan Agricultural.

Używanie zdjęć bez zgody będzie zgłaszane do właściwego organu na drodze prawnej.

Hubcio235    0

Ja bym ci polecił troszke większy Cristar Orion 250 o maksymalnej mocy 261km ale można ograniczyć jego moc do 230 jak dobrze pamiętam przykro mi ale nie orientuje się w cenie ale jerzeli chodzi o ciągnik prosty nieskomplikowany to jego polecę widzialem go w polu z 3 kosiarkami dyskowymi wiwm nic wielkiego ale pięknie sie prezentował a w środku jest wielka przestrzeń i w miere najprostszy sposób wymyślony bez żadnych komputerów i innych gó**en :)
https://m.youtube.com/watch?v=VDabA45V888

luisaifer    4

Ten Crystal to taki wygodny Ursus .Było kiedyś zdjęcie czy temat już nie pamiętam i było opisane że problemy są z nimi 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.

W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).

Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.

Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)

Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?

Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez lgruchala
      Jaki polecacie używany ciągnik o mocy ok. 200 km w cenie tak do 200 tysięcy? Osobiście zastanawiam się nad fendem. Słyszałem bardzo dobre opinie o fendt 924 vario. Moc przewyższa założenia ale podobno bardzo dobry ciągnik. Co wy sądzicie? Chodzi mi zarówno o awaryjność jak i o spalanie, cenę, komfort pracy. 
    • Przez solaris7
      Chodzi o nowy ciągnik , jaki najbardziej polecacie , ja zastanawiam sie nad NH T7.200
      co onim myslicie ?w role wchodza tez inne modele
    • Przez Kierownik
      Ok. Co byscie wybrali? Kto użytkuje jeden z tych modeli? JD interesuje mnie z autopowr. Jakie są plusy i minusy jednego i drugiego? Nie miałby to byc ciągnik główny, ale dobrze zeby z 4 skibowym polatał jak i z jakims agregatem uprawowo siewnym.
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, w mojej okolicy większość rolników wynajmuje ludzi do transportu zboża do skupu. Stwierdziłem, iż tak i tak stoję przed zakupem jakiegoś ciągnika bo doszło mi trochę ziemi i chciałbym kupić właśnie ciągnik który nadawałby się do transportu, czyli byłby szybki. Aktualnie zainteresował mnie Fendt 308, czy modele z roczników 82-86 są dobrymi wytrzymałymi maszynami? Czy polecili byście mi coś innego do około 45tyś zł?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.