majkel207

kredyt preferencyjny linia RR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
majkel207    18

brał ktoś w praktyce kredyt z linii RR, jakie wymogi trzeba spełnić, dużo jest papierologii, trzeba robić biznesplan, chciałbym kupić ciągnik używane z 2012r, są jakieś kryteria co do ciągnika lub sprzedającego i czy dużo jest środków na te kredyty, tzn czy jest jeszcze limit dostepny?

Gość   
Gość

Limity są dostepne zapraszam do Oddziałow Banku - tam uzyska Pan szczególowe wyjasnienia.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
    • Przez eagle19
      Czy odliczacie składkę zdrowotną płaconą na KRUS od podatku dochodowego, przy wspólnym rozliczaniu z małżonkiem? Chodzi mi o sytuację gdy jeden z małżonków pracuje na umowę o pracę, a drugi jest ubezpieczony w KRUS-ie. Według nowych przepisów od roku podatkowego 2017 jest to możliwe.
      https://www.pit.pl/aktualnosci/skladki-zdrowotne-rolnikow-obniza-ich-roczny-pit-915513
    • Przez KrowieBieszczady
      Witam
      Czy ktoś z was orientuje się jak to jest z zapłaceniem KRUS wstecz będąc studentem? Jestem zielony w tym temacie, a ciężko znaleźć sensowne informacje. Rodzice są na zusie, więc jako domownik odpada, aktualnie jeszcze ziemii nie mam na siebie, ale to nie jest problem, bo w każdej chwili można przepisać. Znalazłem również informacje, że jeśli pracowało się na gospodarstwie u kogoś i ma się "poświadczycieli" też jest to jakoś rozpatrywane. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś rozwiał moje wątpliwości  
    • Przez Rafalr2
      Temat do usuniecia 
    • Przez oaxis3333
      Witam niedawno pracownik z gminy zaoferował mi że wykupią ode mnie polną drogę która jest na moim polu lecz ja nie wiem jaką podać cenę . drogi jest łącznie 720 m2  pomóżcie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.