Skocz do zawartości
agropioter

wypalanie blach-płyt laser,plasma

Polecane posty

agropioter    0

Mogę pomóc osobą które potrzebują blachy wyciętej w określonym kształcie grubości blach od 1mm do 60mm w bardzo niskiej cenie
w przypadku zainteresowania proszę o kontakt w prywatnej wiadomości
pozdrawiam

agropioter    0

mozesz podesłać rysunek na kartce sam przerobie jak masz program to możesz zapisywać np w par

Edytowano przez agropioter

Prwnie obsługuje*dxf jak większość jeśli nie wszystkie maszyny tego typu. 

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

agropioter    0

pliki dxf najmilej widziane chxiałem tylko zaznaczyć że osoby nie posiadające żadnych programów mogą zrobić rysunek na kartce

ASOGCURSUS    20

W metrze może być dwieście otworów i cena będzie inna jak będzie trzy otwory

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

hodowcamlody    34

po prostu jak to wyceniasz i chodzilo mi o metr bierzacy, z jaką dokladnoscią wytniesz? Chodzi mi o krawędź jak i o łuki itd

W metrze może być dwieście otworów i cena będzie inna jak będzie trzy otwory

Myślę że chodziło o metr bieżący ścieżki palenia, jednostka jak najbardziej prawidłowa przy tego typu pracach. 

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

ASOGCURSUS    20

Tak się składa że często korzystam z usług lasera i płacę 200 zł za godzinę pracy lasera tak to u mnie jest na podlasiu

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez warchest
      witam sprzedam drewno topolowe jak w ogłoszeniu https://www.olx.pl/oferta/drewno-opalowe-topolowe-CID628-IDx2XQn.html#c0a1091fdd
    • Przez johniy861
      Sprzedam wał gumowy 3 metrowy w bardzo dobrym stanie
      W komplecie rama plus skrobaki
      Cena 4750zł  do negocjacji    telefon 605371128

• Przez pedzel
      Witam kupię lub przyjmę niewielkie ilości różnych odmian kukurydzy o fao 230-260 w celu krzyżowania ich i sprawdzenia co z tego wyjdzie najbardziej zależy mi na typie ziarna dent móże komuś zostało z siewu w tym roku,chodzi mi o ilości nie większe jak 500g
    • Przez melgies6
      Witam kupie opryskiwacz ciągany, szerokość najlepiej 21metrów pojemność 2000-3000litrów z komputerem sterującym. Cena maks 30tys. zł.
    • Przez Fujitsu
      Sprzedam czyszczalnie Major dodatkowo kilka sit do zboża i drobno nassiennych. Silnik w komplecie cena 4300

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.