wojcienty

Same Laser 150 dane techniczne

Polecane posty

wojcienty    1

witam, czy są jacyś użytkownicy ciągnika same laser 150, głównie chodzi mi o moc tego sprzętu bo jak czytam dane techniczne w internecie to podają że ona ma tylko 115 km mocy. czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Oj jest się czym chwalić dziecinada. Wracając do tematu jak kolega wyżej podał link, ciągnik ma nie całe 150 konie jeśli wszystko jest w porządku.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez shrek
      witam wszystkich mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi
    • Przez mrursus360
      Witam forumowiczów
      Szukam zdjęcia w tle na stronkę Polska moc rolnicza https://www.facebook.com/pages/Polska-Moc-Rolnicza/809333049094290
      Jeśli ktoś chciałby aby jego ciągnik lub kombajn był w tle proszę o wysłanie zdjęcia na stronkę.Ważne jest to, aby ciągnik lub kombajn był Polskiej produkcji
      Jeśli wybrałem zły dział proszę o przeniesienie nie mogłem znajść odpowiedniejszego
    • Przez Dawidula94
      Witam, mam problem z casem a mianowicie pierwszy problem dotyczy pracy silnika obroty są nie równe, drugi problem dotyczy mocy przy oraniu pługiem i lekkim wzieniesiu spadają obroty i prawie że gaśnie (spadające obroty) jaka może być tego przyczyna? Proszę o pomoc
    • Przez tedek2
      Witam mam problem. W Renault 90-34 brakuje mocy, belowałem belownicą metal fach stałokomorową (120X120) i po 20 zrobionych belach zauważyłem że traktorowi braakuje mocy. Przyjechali ,, mechanicy" od których go kupiłem i podciągneli linkę gazu, teraz ma więcej mocy ale po 10 belach wskaźnik temperatury wszedł na czerwone pole a oni mówią że tak musi być. Jak sprawdzić czy się grzeje bez pomocy tego miernika?
    • Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie prasy Welger Lely 220 profi (2002 r.). Prasa w fajnym stanie tylko mam problem (pytanie) czy da sobie z nią rady Ciagnik Massey ferguson 375 (75 km) rok 1992 ? Pracował by bez nozy tylko z rotorem. Aktualnie mam Claas rollant 44s i daje rady bez żadnych problemów. Pracuje przy sianokiszonce. Traktor silny  bo wyciąga na naczepie pod górę (10%) 8 beli z sianokiszonki bez najmniejszych problemów. Zmieniam poniewaz claas 44s nie nadaje sie do siankiszonki. I chcę powiększyć gospodarstwo.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj