Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez shrek
      witam wszystkich mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi
    • Przez nasil90
      chodi mi o spalanie , dostęp do części zamiennych i wykonanie
    • Przez mrc1005
      Witam,

Jak wygląda w waszym przypadku praca ciągnikami w odniesieniu do obrotów (obr. max katalogowych) przy ciężkich pracach (orka, siewy, agregaty). Zwracacie uwagę na ekonomiczność. W moim przypadku dla c-330 przy maksymalnych obrotach 2200 staram się pracować w zakresie 1600-1700 obr. ze względu na najmniejsze spalanie. Tylko dla kosiarki rotacyjnej ze względu na obroty elementu tnącego trzymam ponad 2000. 75% obrotów max katalogowych wydają mi się najbardziej stosowne ze względu na trwałość silnika, żeby go nie katować.
      Jakie jest wasze zdanie w tym temacie ?

Pozdrawiam
    • Przez pawel9404
      Czym różni się MF1014 od MF3080 ?
      Który lepszy?
      Jakiego polecacie?
      Jakie mają wady?
      Jakie spalanie ?
      Czy może jakiś inny na 20ha używany w  cenie do 35tys?

• Przez mrursus360
      Witam forumowiczów
      Szukam zdjęcia w tle na stronkę Polska moc rolnicza https://www.facebook.com/pages/Polska-Moc-Rolnicza/809333049094290
      Jeśli ktoś chciałby aby jego ciągnik lub kombajn był w tle proszę o wysłanie zdjęcia na stronkę.Ważne jest to, aby ciągnik lub kombajn był Polskiej produkcji
      Jeśli wybrałem zły dział proszę o przeniesienie nie mogłem znajść odpowiedniejszego

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.