Skocz do zawartości
ursusc335m

Do kiedy można wycinać drzewa w lesie w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Drzewa
ursusc335m    10

Do kiedy można zgłaszać się po pozwolenie do wycinki drzew leśnych  2016? Do jakiego dnia w tym roku jest taka możliwość? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

też tak słyszałem i w zeszłym roku czy 2 lata temu cieliśmy kwiecień czy maj (nigdy więcej nie idę w las do roboty jak nie ma mrozu).

Co do prywatnej wycinki przy drogach itp to mi zawsze określali termin do marca (w sumie to jakoś od jesieni do marca).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez Narko
      Zapraszam do dyskusji po przeczytaniu artykulu.
      http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/nieruchomosci-ostatnia-chwila-na-zakup-ziemi-rolnej,2208847,4206
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez ur330
      Witam czy spotkał się ktoś z was z nałożeniem kary za brak uprawnień do wykonywania oprysków? Piszcie tutaj własne doświadczenia. Jestem teraz w ciężkiej sytuacji ponieważ rok temu kupiłem opryskiwacz z atestem i podobno każdy producent wysyła papiery z atestem dalej i po jakimś czasie są kontrole, dlatego zakładam ten temat aby dowiedzieć się od was jak to wygląda.
    • Przez Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....