Polecane posty

Maciekkkk    0

Witam, przy podnoszeniu podnośnikiem pompa strasznie wyje,jak załączam rozdzielacz by uruchomić ladowacz wyje jeszcze głośniej. Nawet jak nic nie jest używane to słychać jak warczy ale ciszej. I strasznie wolno mi opuszcza i w pewnym momencie się potrafi zaciac ale powolutku i jakoś opuści. Pomoże ktoś bo jak już głupieje z tą 9-setką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Pompa nie ma nic wspólnego. Tylko rozdzielacz/węze


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

tez tak mialem ost. nie mam tura ale uzywam z tylu wieze widlaka do bigbagow oraz do palet . pompa wyła i wolno unosiła. Wymieniłem pompę na nowa, wzmocniona co szła do modelu 1734.
Okazalo sie ze po wyjęciu, stara pompa po ruszaniu wałkiem ręcznie chroboliła czyli już śmieć.


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Jak nie chce opuszczać to pewnie wina rozdzielacza, coś w nim pewnie blokuje przepływ. Może jeszcze być wina zaworu iglicowego pod siedzeniem, że nie chce opuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciekkkk    0

Dziś chciałem podnieść pług i nie chce kompletnie nic drygnac, kiedyś zerwała mi się zabezpieczenie na tloczysku i myślałem że teraz będzie to samo ale zdemontowalem plecak i wszystko jest dobrze, dodam że pompa warczy jak szalona, ale jakby pompa była zepsuta to by chyba tura nie podniosło a podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Coś masz przytkane, albo zacięte w rozdzielaczu. I tyle


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vw141998    17

Witam. Chciałem wymienic zawor bezpieczeństwa pompy hydraulicznej. Gdzie on się znajduje? Wkrecony jest jakoś w pompę? A jeśli tak to w którym miejscu? Pytam, bo pierwszy raz będę to robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam. Chciałem wymienic zawor bezpieczeństwa pompy hydraulicznej. Gdzie on się znajduje? Wkrecony jest jakoś w pompę? A jeśli tak to w którym miejscu? Pytam, bo pierwszy raz będę to robił

Zawór bezpieczeństwa pompy hydraulicznej podnośnika, bo pewnie o tą pompę Ci chodzi, jest wkręcony w rozdzielacz, także podnośnik trzeba zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

W 914 w jaki sposób ściąga się podnośnik tz. plecak. Trzeba ingerować w kabinę, podnosić ją? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Domin151
      Witam mam problem otóż ostatnio orałem i  przestał działać mi podnośnik myślałem że to pompa wymieniłem na nową zaczepiłem pług  i podnosi bardzo powoli  na wolnych i wysokich obrotach podnosi tak samo przyczepę kipruje normalnie 
      filtry wyczyszczone olej max  
       
    • Przez zetor70116718
      Witam , Panowie czy może ktoś wytłumaczyć mi o co chodzi... Mianowicie ciągnik obecnie pracuje przy agregacie talerzowym i siewniku 2.5m. Agregat waga.1050 Kg , siewnik Nordsten (mała skrzynia) . Zauważyłem że podnośnik podczas drogi lub pracy w polu przy nierównościach ( dziury w drodze Polnej, bruzdy na poprzeczniakach ) , gdy podskoczy na nierówności sam opuszcza i automatycznie odrazu podnosi. Nieraz robi to powoli a nieraz gwałtownie. Czy może mi ktoś wytłumaczyć w czym tkwi problem lub spotkał sie z czymś takim ?
    • Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam balotowałem ursusem  i ciśnienie z komory uciekało jak niewiem nie trzyma zawór u ursusa 1014 sprawdziłem nawet ciśniomierzem. Do was pytanie czy można zrobić osobny rozdzielacz i gdzie z weżami się podpiąć w tym ursusie może wtedy nie bedzie uciekać jak kupię rozdzielacz osobny 
    • Przez Psajdak009
      Witam. Potrzebuję pomocy w kwestii hydrauliki w ciągniku C - 385. Na początku ciśnienie na wyjściu wynosiło 150 barów. Po podpięciu pługa obrotowego, ciśnienie spadło do 70 -80 barów i ciągnik ma problem z obrotem i trzęsie ciągnikiem. Gdy olej się rozgrzeje, to o obrocie już nie ma mowy. Teraz ciśnienie wynosi 70-80 barów i nie co może być przyczyną. Dodam, że podczas pracy z pługiem, węże bardzo się grzeją i siłownik też. Olej w normie, filtry wymienione. Zauważyłem, że olej wydaje się tak jakby był trochę spieniony. Co może być przyczyną niskiego ciśnienia. Dziękuję za podpowiedzi 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj