Skocz do zawartości
fiodorsavrin

Obsługa ciągnika Fendt 610 Ls

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt

Witam, kupiłem ostatnio ciągnik Fendt 610 Ls z 83r. i mam pytania odnośnie jego obsługi, głównie chodzi mi o obsługę podnośnika, jak włączyć przedni napęd, obsługa WOMu itp., a także do czego służy dźwignia po lewej stronie hamulca ręcznego ? Będę wdzięczny za każde przydatne informacje odnośnie tego modelu ! Pozdrawiam

Turbomatiq    4

Przedni napęd to właśnie ta dźwignia przy hamulcu ręcznym :D

Z lewej strony kokpitu masz dźwignię od sprzęgła WOM'u , a z prawej strony na dole masz dźwignie od ustawiania prędkości WOM.

Dzięki za odpowiedź ! A jak jest z obsługą podnośnika, bo środkowa dźwignia wśród tych do obsługi hydrauliki jest jakby zablokowana w tylnym położeniu i nie mogę jej przesuwać noi do czego w ogóle ona służy ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Turbomatiq    4

Może ta dźwignia o której mówisz nie jest od podnośnika tylko od drugiej pary wyjść hydrauliki.

Edytowano przez Turbomatiq

No właśnie nie bo mam tylko jedną parę wyjść, to jest ten płaski pręt bez gałki chyba normalnie powinien być zakończony płaską blaszką tak, że jak jest w tylnym położeniu to dźwignia regulacji wysokości podnośnika również, tak przynajmniej widziałem na prospekcie tutaj http://www.fendtfan.com/verzeichnis/600er-serie/

U mnie nie ma takiej blaszki i dźwignia regulacji wysokości podnoszenia porusza się niezależnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się