Polecane posty

hopis1983    2

mam problem w mf z prądem coś rozładowuje akumulator. Wymieniłem akumulatory na nowe założyłem nowe kable masowe i prądowe do rozrusznika, nawet założyłem wyłącznik prądu i nic.Czy to może być wina rozrusznika ale jak ma prąd to odpali.z kim rozmawiam to mówią że mf 4 to kręcą super nawet na mrozie ja na mrozie to 2 prostowniki z rozruchem spaliłem. złapie wilgoci zapomni o sterowaniu podnośnikiem masakra. Filtry do chydrauliki wymieniam a kontrolka nadal się świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzeBoruta   
Gość GrzeBoruta

:rolleyes:

Edytowano przez GrzeBoruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

bierzesz amperomierz i szukasz problemu... wymienisz w ciemno bo szkoda 100zl na elektryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Prąd pobiera pewnie moduł który jest wadliwy jesli filtry nowe czysty olej i sprawne czujniki. Ten silnik ma świece płomieniową on zapali i przy -40. Twój problem to pewnie słabe przewody albo padniete aku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

sam znalazłeś odpowiedzi, coś musi być z podnosinikiem, sterownikiem który łapie wilgoć i nie rozłącza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
    • Przez Tomex04
      Witam mam problem mf6120  z przyciskiem przedniego napędu napęd da się załączyć przez przycisk blokady przy prędkości rozłącza lecz przycisk od 4x4 nie załącza ani nie rozlącza
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj