Polecane posty

hopis1983    2

mam problem w mf z prądem coś rozładowuje akumulator. Wymieniłem akumulatory na nowe założyłem nowe kable masowe i prądowe do rozrusznika, nawet założyłem wyłącznik prądu i nic.Czy to może być wina rozrusznika ale jak ma prąd to odpali.z kim rozmawiam to mówią że mf 4 to kręcą super nawet na mrozie ja na mrozie to 2 prostowniki z rozruchem spaliłem. złapie wilgoci zapomni o sterowaniu podnośnikiem masakra. Filtry do chydrauliki wymieniam a kontrolka nadal się świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzeBoruta   
Gość GrzeBoruta

:rolleyes:

Edytowano przez GrzeBoruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

bierzesz amperomierz i szukasz problemu... wymienisz w ciemno bo szkoda 100zl na elektryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Prąd pobiera pewnie moduł który jest wadliwy jesli filtry nowe czysty olej i sprawne czujniki. Ten silnik ma świece płomieniową on zapali i przy -40. Twój problem to pewnie słabe przewody albo padniete aku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

sam znalazłeś odpowiedzi, coś musi być z podnosinikiem, sterownikiem który łapie wilgoć i nie rozłącza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj