News
Gregor369

Kompaktowa zamiatarka do parku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gregor369    0

Witam wszystkich forumowiczów

To mój pierwszy post na forum i mam nadzieję że nie ostatni

Do rzeczy
Staram się o dofinansowanie na zakup m.in. 2 zamiatarek. Będą one służyć do zamiatania alejek parkowych i chodników, więc potrzebuję czegoś o umiarkowanych gabarytach. Mile widziana byłaby możliwość podłączenia do niej równeż pługa w zimie. Mam na oku kilka firm, ale chciałbym poznać wasze opinie

Edytowano przez Gregor369

BercikAp12    2

Polecam Panu firmę Stiga. Mój brat posiada dwie i jest z nich bardzo zadowolony. Mówił mi że można do nich dokupić wiele maszyn np. zamiatarkę. Pozdrawiam.

Gregor369    0

Dziękuję za propozycję, TITAN 740 wygląda ciekawie. Taki uniwersalny nośniczek. Weźmiemy to pod uwagę przy wyborze

Czy ktoś jeszcze ma jakieś propozycje

Wiadomość z agroFakt.pl

tomekzet    39

Hako sitemaster 2000, tak samo można róźne przyrządy podpinac

Edytowano przez tomekzet

eXe    0

A co by pan powiedział na DULEVO 850 MINI. Mała zwrotna maszynka idealna do tego typu zastosowań

Na YT jest sporo filmików na ten temat. Warto obadać ;)

Edytowano przez eXe

Gregor369    0

Obie propozycje bardzo ciekawe

Co do Dulevo. Maszynę 850 Mini poleca również nasz partner biznesowy. Dużym atutem jak na moje oko może być to, że jest to maszyna przegubowa

Gregor369    0

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Po analizie plusów i minusów zdecydowaliśmy zakupić maszynę Dulevo 850 Mini

Czas pokaże czy był to dobry wybór

PS: Przepraszam za podwójny post :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pawelek11
      Witam, czy jest ktoś z województwa lub pogranicza tego województwa kto posiada zestaw do uprawy strip till Szewera i podzieli się swoją opinią i zgodzi się na oględziny maszyny na żywo?
    • Przez szymon29
      Czy ktoś na AF używa nawadniania?? Jak Tak to jakiego sprzętu do tego używacie??
    • Przez celtis
      Witam, zastanawiam się nad zakupem podajnika łańcuchowego do zboża. Są nowe w dobrych pieniądzach w porównaniu do kubełka. Jeśli ktoś posiada to proszę o jakieś opinie bo nie wiem na co się zdecydować. Pozdrawiam
    • Przez Damians88
      Koledzy,
      Wielka prośba o polecenie dobrego pod kątem cena - jakość TUZA do ciągnika TYM T503, 50km.
      Rozważam wstępnie Hydromasz.
      Prośba o podanie producentów lub namiary.
    • Przez adamos012
      Witam. Mam do Was drodzy rolnicy pytanie ponieważ mam zamiar zakupić bronę talerzową 1.6 do ciągnika C_ 360 ,pytanie mianowicie jest takie czy lepiej zakupić taką bronę z 2 rzędami wycietych talerzy czy może lepiej taką jak jest w standardzie czyli przód wycięty a tył okrągły. Proszę doradzcie 😀
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.