Damian71311

Problem z trzęsienie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damian71311    0

Witam wszystkich :) Mam problem zamontowałem wskaźnik od c-385 do c-330 temperatury wszystko działa tylko problem że jak silnik jest odpalony wskazówka  drży i mam pytanie czy nic się nie stanie z zegarem jak będzie tak drżała ta wskazówka ? pozdrawiam   Może jakieś propozycje co zrobić żeby nie drżały :> ?

Edytowano przez Damian71311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian71311    0

u mnie mniej na gazie do dechy tak   np od 40 do 45  max do 50  powiem szczerze denerwuje mnie to przydało by się to jakoś zrobić żeby nie drżał 

Edytowano przez Damian71311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian71311    0

Tzn to jest od ursusa orginalny ale c385 a ja przerobilem otwór po dwuwskazniku i nie zakładałem linki od obrotomierza zeby spr czy tylko ten drży i tak samo sie wskazówka ruszala...

Edytowano przez Damian71311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wskazówka  drży i mam pytanie czy nic się nie stanie z zegarem jak będzie tak drżała ta wskazówka ? 

Stanie się. Rozleci się po krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam następujący problem. Ursus C 330 nie chce odpalać z przełącznika świec. Przekręcając go grzeje sie kabel od stacyjki do rozrusznika i zaczyna sie topic po kilku probach. Alternator sie nie rusza. Ostatnio stopilo przelacznik swiec i kabel od rozrusznika do stacyjki i  od stacyjki do przełącznika świec. Wymienilismy stacyjkę, bendiks z rozrusznika, przelącznik świec i stopione kabel i bez rezulatatu.
      Z góry dzięki!
      Pozdrawiam!
    • Przez ffox
      Witam,
       
      Planuję zmodyfikować nieco instalację w moim Ursusie C-330. Otóż chcę założyć rozrusznik szybkoobrotowy oraz alternator. Zmieniony byłby też akumulator. Jaki akumulator wystarcza do takiego rozrusznika? Czy to może być taki, jak w samochodach osobowych 55-65 Ah? A może potrzebny jest większy?
    • Przez PatrykDawid
      Macie jakoś osłonięte kable pod licznikami w C330? Porozwalane na wierzchu wyglądają trochę nieestetycznie 😅
    • Przez ENDURAK91
      Mam taki problem z radiem FM w ciagniku słabo odbiera, gubi zasięg szumi wymieniłem antene i nadal to samo odwrócę się ciągnikiem i już radio nie odbiera, co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj