Skocz do zawartości
Grzesiek84

Ustawienie, regulacja podnośnika w Zetor 6211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Grzesiek84    12

Witam

Koledzy proszę o wyjaśnienie jak używać podnośnika w zetorze 6211. A dokładniej chodzi mi o wajchę P, M, D ? Tylko nie piszcie że instrukcja itd. Chodzi mi o konkretnie jak wy użytkownicy operujecie Dźwigniami w swoich zetorach głównie tą P. M, D w następujących maszynach:

1. Jak najlepiej i najczęściej podczas orki ?

2. Jak do brony talerzowej 

3. do kosiarki rotacyjnej

4. Zwykłych bron czy kultywatora

I do jakich maszyn używacie 1000 obr wom?

jacus    107

ja do wszystkiego uzywam pozycyjnej bo mi sie dzwignia zaciela.

wom 1000 do beczki asenizacyjnej, probowalem przy kosiarce ale zaczela stanowczo protestowac -znaczy zaczela wyc :D

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Grzesiek84    12

Tylko czy gdyby Ci się nie zaciela rączka czy też pozycyjnej byś używał cały czas? Chodzi mi właśnie jak to jest by ciągnika nie przeciazac a zarazem efekt prac był zadowalający.

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    107

w innym mialem sprawna ale uzywalem ja tylko gdy mi sie psul podnosnik i falowal -na mieszanej sie uspokajal, orac u mnie mozna tylko na pozycyjnej ,bron  nie uzywam bo na ciezkich glebach nie ma to sensu, przy agregacie to chyba bez znaczenia, tak samo przy kosiarce. przy talerzowce tez chyba nie, na ciezkich glebach to tylko pozycyjna ma sens.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ROBERTO0808
      witam ukrecil mi sie walek atakujacy zaraz za frezem agroma kalisz spszedaje z kolem i kosztuje 2450 moze ktos to robil i od czego moglo sie ukrecic
    • Przez Paula87
      Witam, mam pytanie czy olej avia special hdc 10w nadaje się do ciągnika Zator 5011?
      Ewentualnie jaki polecacie na zimę?
    • Przez olo1104
      Witam, pomuzcie!doslownie kapie z tej rurki między filtrami oleju,w zetorku 5245,cięzko nie pracuje,z początku nie moglem ustawic tych kubków olejowych bo pod nimi pojawial się olej teraz z tego odpowietrznika ,nie radze,co jest?
    • Przez samsung335
      Witam wszystkich mam problem z olejeniem w zetorze 5211 wygania mi olej, a dokładniej wyciek znajduję się zaraz pod korkiem wlewu oleju i cały czas mi pali się olejenie, ale ciśnienie oleju na wskaźniku jest maksymalne olej cieknie jeszcze przez czujnik oleju co może być przyczyną wycieku?
    • Przez tedi2
      co o nim sadzicie dane techniczne opinie wszystko o modelu