Skocz do zawartości
WojciechTrojan

Pływak do paliwa , zetor forterra 9641

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor

Witam, czy są jakieś częsci zamiennie lub jakiś zestaw naprawczy do pływaka do tego ciągnika? mam zepsuty potencjometr oraz ten pręcik co chodził po potencjometrze się urwał (wyeksploatował), dolutować sie nie da bo próbowałem, potrzebuje albo jakby ktoś miał sam ten drucik by go przekręcić albo cały potencjometr bo całego pływaka nie opłaca mi sie kupować.

Ktoś coś?   jakby ktoś miał coś odsiebie na sprzedaż proszę o kontakt .    trojanwojtek@gmail.com

dzieki

wojtal24    173

a nie lepiej kupić całą tą nową część którą wkłada się do zbiornika

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    173

to po co zakładasz taki temat skoro wiesz lepiej to kup za 1-2zł i po sprawie

ale no własnie, nie wiem gdzie, oraz jaki.. bo do samochodu masz inny a tu masz inny. i pytam sie czy ktos moze ma do sprzedania czy coś, albo ma ogarniety gdzies sklep z takimi rzeczami. 

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przecież ten potencjometr nie występuje jako część zamienna, ani jako część typowa, więc jest nie do kupienia. Trzeba kupić cały pływak.

wojtal24    173

Ale jak ktoś jest "madrzejszy" to mu nie przetłumaczysz a cały ten pływak wzależnosci od modelu zetora kosztuje od 60-100zł 

Wojtal ... widze że ty należysz do tych którzy  udają mądrzejszych. 

Pływak nie kosztuje do 100 zł jakby Ci się udało wywnioskować za tyle to móglbym go kupić. Ale głowe to od parady masz :))

Pływak kosztuje dokładnie (do tego modelu)  245 zł i trzeba dodać kilka złotych na przesyłke. 

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to trzeba. Szkłem d..py nie podetrzesz. Zepsuło się to trzeba kupić. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skok
      Witam
      czy do dwóch   halogenów w dachu montowanych fabrycznie mogę dołożyć dwie lampy led 27W i zostawić je na tym samym bezpieczniku i włączniku ??
    • Przez dzarjan8111
      Od czego jest  kontrolka zaznaczona na zdjęciu i gdzie powinien znajdować się dokładnie czujnik  ? Pytam bo kable zostały odcięte.

• Przez damian123141
      witam. brak świateł , kierunkowskazów z prawej strony. Co to może być?
      i
    • Przez michas1934
      czy ma ktoś sprawny czujnik orbitrola zetor zts 8245-16245?czy to jest taki sam czujnik jak czujnik stopu od ursusa bo według katalogu to ten sam
    • Przez dareq1994
      witam. nioe wiem co sie dzieje z ładowaniem w ciągniku. założyłem nowy pasek klinowy i dobrze jest naciągnięty. i nadal powyżej 1000 tyś obrotów gaśnie kontrolka ładowania. czy to jest wina alteratora czy inne problemy? dziś podczas odpalenia miałem przebicie na mase w ciągniku. 

BARDZO PROSZE O POMOC