kamil555123

Prywatna Sprzedaż Mleka dla ludzi

Polecane posty

kamil555123    0

Witam, czy orientuje się ktoś czy możliwa jest legalna sprzedaż mleka dla zwykłych ludzi z okolicy lub czy można za takie coś dostać karę?Temat z trochę innej beczki ;)

wojtal24    460

zadzwoń do sanepidu i powiedz że jesteś rolnikiem i tam ci odpowiedzac czy można czy nie. pytaj zawsze u źródła

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mich89
      Krowa dostała zapalenie wymienia, zaprosiłem weterynarza by podał antybiotyk ogólny, albo bezkarencyjny albo z krótką kadencją. Kartę leczenia zostawił i faktycznie był to antybiotyk bezkarencyjny. Szczerze mówiąc przeczekalem kilka dni i oddałem próbkę na badanie do mleczarni. Wynikiem byłem bardzo zaskoczony wynikiem bo wyszedł antybiotyk w mleku!!! Zadzwoniłem do innego weterynarza i powiedział że po tym antybiotyku nie ma możliwości żeby wyszedł antybiotyk, lecz powiedział że pewna mleczarnia coś kombinuje bo celowo przedłuża karencję tym, którzy próbki oddają i nie jest to odosobniony przypadek gdzie antybiotyk ma karencji 3 dni a po dwóch tygodniach twierdzą że jest antybiotyk w mleku. Szukać innej mleczarni? Bo średnio mi się chce wierzyć że wychodzi antybiotyk po leku bezkarencyjnym
    • Przez atrol123
      Mam możliwość przejścia do tej mleczarni . Prosze o opinie na jej temat 
    • Przez adeq15
      witam ma do was pytanie mam znajomego który chce miec obore pod oczena co musi zrobic a by to uzyskac ja slyszakem ze musi kupic jaluwki zacielone i musie miec ih conajmniej cztery na doplaty a 20 zeby miec obore pod oczena czy to prawda??
    • Przez angus
      **jeżeli to złe miejsce proszę moderatorów o przeniesienie**

Otrzymaliśmy dziś powiadomienie, że trakcie bieżących kontroli gospodarstw produkujących mleko sprawdzane będą dokumenty deklaracji zgodności dla poszczególnych elementów dojarki, które jednoznacznie określą, że stosowany sprzęt udojowy wykonany jest z materiałów wykluczających możliwośc zanieczyszczenia mleka substancjami toksycznymi.
      Czy ktoś posiada taki dokument, mógłby pokazać jak to wygląda?
      Dodam, że doimy starą dojarką konwiową. Konwie i pulsatory są jednej firmy, gumy strzykowe innej, węże mleczne jeszcze innej... Do kogo się zwrócić o takie dokumenty ??
    • Przez mlodyrolnik21
      Proszę pisać kto należy do mlekovity i do jakiego oddziału i takie różne ciekawości które dotyczą tej dużej firmy mleczarskie . I co się dzieje w tej firmie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj