KubaAndWitold

Ursus c-360 -Zwolnica

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Witam.Ostatnio w 60 wymienialismy kolo zebate w zwolnicy(te duze) i trzeba bylo zdjac ta oske co napedza kolo(ta z srubami) i moj tata mysli ze za mocno zostala przykrecona ta sruba co trzyma te lozyska stozkowe.Wiec jaki powinien byc naciag tej sruby.Bo zostala ona przykrecona dosc mocno.

Dzieki za odpowiedzi.Pozdrawiam  :) 

rafff24    27

taki, żeby nie było luzu na wale koła, jest tam sprężyna, w kształcie powyginanego drutu, ona zapobiega przesuwaniu się koła dużego zwolnicy, ja to wkładam ostrożnie razem z dystansem na smarze, żeby nie wypadło, dokręcisz za mocno, to pójdą szybko łożyska

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sqowron
      Potrzebuje szybę z uszczelką do tych drzwi z tej kabiny podeślę mi ktoś link bo nie mogę nigdzie znaleźć. Z góry dzięki 😉

• Przez Drapi
      witam nie ma ktos czasem szyby tylnej  z ramka do kabiny czeskiej ? zdjecie kabiny na profilu 
    • Przez Tadeusz1212
      Mój C-360 w obciążeniu maksymalnym pali około 6 litrów a w minimalnym około 5 litrów. A ile wam palą wasze C-360 ???
    • Przez Sqowron
      Siemka, mam mały problem co znajduje się na łączeniu pompy z blokiem jest tam oring czy uszczelka bo ciekniemi stamtąd olej... możecie podpowiedzieć mi co tam jest uszczelka czy oring? I jak to się fachowo nazywa. 

• Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.