LordFift

Przyczepa rolnicza D-732, wywrotka 4 tony,

Polecane posty

Tomasz78    1029

Chłopaki bez urazy ale czy powariowaliście z tymi cenami ?ta ostatnia z lnka jeszcze warta tej kasy ,szkoda ze nadstawek nie ma

Ja d35 bez prawa rejestracji w szyku z nadstawkami sprzedalem za 3000 a taką 4 tonówke za 3500 kupiłem zarejestrowana i ubezpieczona ,burty wszystkie nowe zakładam to koszt max 2000   ,rozumiem ze zarobić trzeba ,ale 100% to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Burty to można poniżej 1000 zrobić.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Poniżej  1000  zrobić? to  podaj  jak to  zrobić?  samego  profilu trzeba  prawie  ze  40  m , to już jest koszt  około  600 zł 

Do  tego  blacha zamki  ,  farba .

Jakos  tego nie  widzę...

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Profilu 32m to jest 290 zł

zawiasy 110zł

zamknięcia jakieś 60 zł

blacha nie wiem po ile teraz jest ale jakieś 280 zł

Razem 740 zł. Dochodzi jeszcze koszt spawania, cięcia i malowania ale to i tak poniżej tys będzie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Skoro na allegro oferują komplet po 900zł to podejrzewam że więcej jak 500-600zł ich nie kosztują, trzeba mieć dojście do stali i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

tak z alegro polecam ,blacha 0,8 a profile 50/50/2 do wozenia powietrza w sam raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja blachę liczyłem 2mm. Profil 50x50x2/ Można dać i 3mm ale kto to potem zamknie??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Wymiary skrzyni  to 4180x 2120 mm 

Myślałem że ta  przyczepa  jest  trochę szersza i  dłuższa  , myliłem  się - ale  i tak  32m będzie  za mało .

Nie  kupisz  zresztą  co do  centymetra  , zawsze  zostają  jakies  odpady.No i mb  profila kosztuje  nie 9 zł  - tylko około 15 .

Arkusz  blachy 2 mm  1m x 2m  kosztuje  około  160 zł ,  potrzeba  3  arkusze to już  480 zł - nie  280 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

Ja do d47 robiłem nastawki 40cm to wyszły mnie dokładnie 724.38zł

profil 50x50x2, blacha 2mm

 

Mariuszd93

za profil 50x50x2 płaciłem za 1mb zapłaciłem 9.2zł

blacha kosztowała 2mm 1x2m jeden arkusz 134zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja liczyłem  profil 50x50x3 ,  w moich  stronach kosztuje  około  15  zł /mb

Blacha  2 mm kosztuje  około  4,9 -  5 zł  za  kilo ,  arkusz 2x 1 m  waży 32 kilo ,  wychodzi  około  160 zł  

U was  widzę wszystko połowe  tej  ceny  co u mnie  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

Umnie w okolicy jest 6 co sprzedają stal to jeździsz po każdym i negocjujesz cenę gdzie ci da najtaniej to kupujesz

Wujek przerabia przyczepę D-83 na wywrot 3 strony ( 1 siłownik ) szukał ceownika 180mm cena 600zł za 6m, a jak kupował to zapłacił 440zł tyle umieli z ceny zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Rok temu robiłem burty do rozrzutnika z profila 40x40x3 i blacha 3mm. Wszyła mocna ale ciężka jak cholera. Teraz już nie pamiętam ale z obliczeń wychodziło ponad 70kg.

 

Kupowałem ostatnio 50x50x3 i metr też jest po 15zł co daje około 3,4zł/kg ale w innym sklepie jest po 3,01zł/kg. Niestety tam tego profila nie było. Będę kupował niedługo inny profil oraz ceownik ale to już trochę większa ilość i jest zamówione tam gdzie taniej.

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Dobra jak juz o cenach temat sie rozwinoł to powiem że u mnie 1,5mm blacha arkusz 65zl katownik zimny 40/40 /3 4,30mb profil 50/503  9zł mb a tak poza tym dzis kupilem boki od Stara 200 za 70zł komplet ,czeka mnie dwa dni roboty aby je poskracać ,wyczyścic i pomalować ,stan ich oceniam na dobry ,bez rdzy ,wżerów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

Jak dobrze poszuka człowiek to znajdzie tanio

ja ostanio kupiłem ładowacz czołowy ( TUR ) do Fendta za 4200zł z adaptacją , joystickiem oraz widłami, Tur firmy Stoll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Dobra jak juz o cenach temat sie rozwinoł to powiem że u mnie 1,5mm blacha arkusz 65zl katownik zimny 40/40 /3 4,30mb profil 50/503  9zł mb a tak poza tym dzis kupilem boki od Stara 200 za 70zł komplet ,czeka mnie dwa dni roboty aby je poskracać ,wyczyścic i pomalować ,stan ich oceniam na dobry ,bez rdzy ,wżerów itp

 

Taka cena profilu 9zł/mb to tylko w II-gatunku i w promocyjnej cenie, w I-gatunku nie kupisz w takiej cenie.

 


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

a tu sie zdziwisz nie koniecznie 2 gatunek ,wszystko zależy ile kupujesz ,ten profil wyglądał jak polerowany ,albo inaczej ,jak stal gatunkowa ,a wszystlo wychodzi i tak podczas spawania ,jak byłby gorszy gatunek to na półautomacie odrazu zauważysz zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  koniecznie  chodzi o 2 gatunek  stali ,  tylko  o  jakies  skazy  w toku produkcji .

Ja  równiez nie wierzę  że  pełnowartościowy profil  50 x 50 x 3,  mozna kupic  za  9 zł mb 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A widzisz na to nie zwróciłem nigdy uwagi ,moze i masz racje Mariusz ,lecz robiąc sprzet rolniczy ,chyba nikt na to nie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Kupić można za taką cenę,u nas w okolicy jest kilku producentów co II-gatunek profili i rur sprzedawają po 1,89zł/kg.

Czasami mają tylko delikatne skazy, na przyczepę rolniczą i nie tylko są idealne.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
    • Przez geo2
      Mało używana, tylko zboże, garażowana cały rok.
      https://sprzedajemy.pl/przyczepa-pronar-pt-612-mniszkow-4-e30984-nr68469956
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj