Skocz do zawartości

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez abes22
      witam
      mam do sprzedania około 40 sztuk belek siana 150-ek , odbiór w powiecie sokołowskim woj.mazowieckie
      kontakt wyłącznie tel 513 620 090 lub 511 120 728
    • Przez patryk4427
      witam planuje kupić zwykłą stacjonarną owijarkę.miała by ona współpracować z c 330,ciekawi mnie czy po owinięciu balota da radę ona wyrzucić go na stawiacz bel czy trzeba zdjąc go chwytakiem? dodam ,że obecnie podnosi ona bez problemu opryskiwacz z 400 litrami wody
    • Przez restrukturyzacja2016
      Witam. Moje pytanie jest bardzo obszerne, dlatego proszę odpowiadać w więcej niż jednym zdaniu. Więc, chodzi dokładnie o wymieniony wyżej model prasy rolującej. Zamierzam właśnie taki sprzęt zakupić i w związku z tym, nasuwa mi się kilka istotnych pytań. Czy ogólnie POLECACIE tą prasę rolującą? Mam traktor c-360 i c-360 3P. Czy przy typowej "sześćdziesiątce" (ursus) ta prasa będzie swobodnie pracowała? Czy sprzęt będzie dobrze zbijał balot? Dodam, że prasa jest na SZNUREK. Czy właśnie bele owinięte sznurkiem z tej prasy się nie rozsypują, czyli nie są fatalnej jakości, np. pod względem ścisku i jednolitości balota? Czy nie wypadają "KLUSKI" zamiast porządnych zbitych bel? Czy to prawda o jakiejś blokadzie hydraulicznej (zamki, haki), że bela wyskakuje przedwcześnie? O co w ogóle z tym chodzi?Wady i zalety tej prasy.

Pozdrawiam, w oczekiwaniu na odpowiedzi.
      PS. Wiem, że był już taki temat...
      Witam, zastanawiam się nad kupnem nowego sprzętu, mianowicie owijarki do bel. Nie do końca jednak wiem na czym polega sama "idea" owijania. Dlatego piszcie w komentarzach, jakie trzeba mieć wejścia w traktorze itp., jak się obsługuje, są jakieś piloty, czy to samo się wyłącza po zwinięciu itp? Czy ursus c-360 będzie dobra do owijania własnie takim sprzętem siano-kiszonki. Czy może lepszym rozwiązaniem będą po prostu worki do balotów na kiszonke, "wsadzic", czy nie zakisi się wtedy dobrze?

Pozdrawiam,
      czekam na odpowiedzi.
      Kilka dni temu zakupiłem nową owijarkę do bel (dla ciekawskich, firmy Marco-Polo). Oczywiście w komplecie znalazł się licznik "Marco-Polo". Na sprawdzenie maszyny, spróbowałem zrobić kilka obrotów bez beli. Zauważyłem jednak, że LICZNIK nie liczy obrotów stołu. Co może być tego przyczyną? Ustawiłem go przykładowo na 16 obrotów, no i ogólnie go Włączyłem, a on cały czas pokazuje 0. Za małe obroty traktora, a może ten magnes co się prawie styka z śrubą NIE ŁAPIE SYGNAŁU ELEKTRYCZNEGO od stołu?

Czekam na odpowiedź,
      P O Z D R A W I A M !

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.