Zaloguj się, aby obserwować  
bartus16

mieszanka dzika i swini

Polecane posty

bartus16    10

czy ktos z was posiada tz DZIKOSWINIE?????????? bo kiedys sam posiadalem 2 sztuki


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Znajomy ma takie dzikoswinie:) Ma chyba 10 sztuk takich "dzikusów" :P głównie na własne potrzeby :P .


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

potwierdzam ze to "dzikusy" u mnie to nawet przez 2 metrowy plot w oborze wyskakiwaly :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4

Sąsiad ma 4 lochy świnio-dziki i jednego odyńca prawdziwego dzika i ma teraz 12 małych, ojciec prawdziwy dzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

Kolega z AF posiada takie świnki a oto fotki:

Maciora

Prosiaczki :P

 

Popytaj kolegi @kluska i będziesz wiedział :P

 

 

Pozdrawiam Karol12!!!

 

P.S. wystarczyło poszukać :P


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Czyli tzw. "dzika świnia" :P


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

my mieliśmy maciore na zamiane dopiero potem ci co się zamienili przyznali się że jej matka uciekła do lasu.Wiec po niej mieliśmy 1/4 dzika (prosiaki) tylko były zmieszane wszystkie chude samo mięso bez słoniny jednego smaliło się normalnie a drugi mił pomarszczoną skurę którą trzeba było zciągac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

czy to są wietnamy?(świnki wietnamskie) ja miałem takie ale wyłącznie dla siebie, nie są za bardzo mięsne bo jak sie je karmi paszą to obrastajągrubą warstwą tłuszczu i dlatego lepiej jest je karmić świeżo skoszoną trawą itp

 

 

<--------------------- 200 post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

acha czyli po prostu tak jak mówicie dzikusy,miałem można powiedzieć takie same warchlaki jak są na zdjęciu, niektóre w kropki niektóre brązowe i jeden czarny ale to nie była krzyżówka z dzikiem, one były od zwykłej maciory różniły sie tym od zwykłej świni ze miały grubszą i twardszą skórę, wiem bo kilka było na własny użytek że sie tak wyrażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
Czyli tzw. "dzika świnia" :)

Albo "dzika locha" :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunczyk    1
Kolega z AF posiada takie świnki a oto fotki:

Maciora

Prosiaczki ;)

 

Popytaj kolegi @kluska i będziesz wiedział :)

 

 

Pozdrawiam Karol12!!!

 

P.S. wystarczyło poszukać :)

 

Ale to nie jest swiniodzik , tylko zwykla maciora rasy DUROC !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Ja sam na łąkach jak kosiłem zaryzykowałem :o i złapałem małego dzika, dzwonie do ojca żeby przyjechał, ale on nie chciał, wujek też odmówił, a że był to początek pracy to go puścilem ;) , bo nie będe go tłukł cały dzień.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Panowie a chodujecie te świniodziki da siebie czy na handelek? problm przy chodowli to przede wszystkim to żeby urosła taka hybryda zeżre 3 razy tyle paszy i 2 razy wolniej przyrasta jak zwykła świnia do tego jak już ktoś pisał jest dzika i czasami nawet niebespieczna, znajomy z odru kiedyś odradzał takie hodowle bo może frajda by była ale kasa z tego żadna, pozatym jak taka świniolocha pujdzie w las tak ślad po niej przepadnie, popularne były te chodowle w okolocach rzeszowa, bł nawet reportaż w tvp że przychdzą z lasu całe stada po kilka loch z modymi i niszcza całe uprawy, tzn świniodzik wybrał życie dzika ;) a podobno mnożą się w lesie jak króliki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj